Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Pánové potřebuji radu. Už podruhé tento týden mi moje chlupatá koule pochcala sedák co mám v chodbě. Není to poprvé,už se to párkrát stalo,pak dlouho nic. Stále jsme nepřišly na to čím by to mohlo být. Jediné co mě teď napadlo je,že už jí asi smrdí stelivo co má. Je fakt že sedák je kousek od její toalety a nikdy se nevydelala nikde jinde. Řešily jste někdo něco podobného?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nase zacala delat neco podobneho, driv pocurala cokoliv co  zustalo lezet na chodbe kde ma zachod, pak ale zacla curat na prah dveri proti zachodu i kdyz ho mela cistej.

Vyresil jsem to koupi velkeho zachodu 60x40cm a nechavm ji tam hlubokou vrstvu steliva + ji tam sypu vonavy granule ktery lakaj kocky na zachod.

Taky jsem ho trochu posunul a otocil o 90°, aby mela nejakou zmenu, ma ted vic mista, takze cura na jednu stranu a kadi na druhou.

Na ten prah sem jeste nejaky cas strikal kocici odpuzovac, vycurla se tam jeste asi 2x a pak prestala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To může mít hromadu příčin. Často buď nevyhovující záchod, stelivo, nebo je potřeba ho vyčistit. Může to být i reakce na nějakou změnu v domácnosti, stres, pomsta. A v neposlední řadě to může být i nemoc, často ledviny. Pokud to bude dlouhodobý problém, zašel bych (teda po tom co zkusíš nějaký triky se záchodem) k veterináři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt,že jsem jí v září pořídil nové stelivo a od té doby si ludra málo kdy zahrabe bobky. Ale ta velikost WC by mohla taky bejt na překážku. Mám krytý WC,cica je obyc chatarska smeska,velikostně normální venkovní kočka.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nase ma nemocné ledviny od malicka, ale spis mela problemy se zacpou nez s curanim.

Jinak jsem koupil tenhle otevreny zachod: https://www.zbozi.cz/vyrobek/tommi-mega-step-65-x-48-x-27-cm/?varianta=seda

A koupil jsem stelivo z drevenych pilin granule + drt a micham to dohromady, diky tomu to neprotece az na dno, ale vytvori se z toho koule, kterou pak jednoduse vyhodim lopatkou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...