Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

@pbed jako srst je hustší o to nic. Ale spíš než srst se obě kočky hrozně změnily... Kocour má tak o tři kila víc, jak zmohutněl, kočka tak kilo dvě. A je to na nich moc poznat, jak jsou venku šťastné. Lozej po stromech jak veverky, loví krtky, myši, koupou se v potoce (to jsem fakt na vlastní oči viděl 🙂

Zprvu jsem měl špatné svědomí, že jsem kočky co léta žily v bytě vykopnul na zahradu a do lesa s tím, že do baráku nesmějí, bál se, že je auto přejede... Ale nelituju. Každý den co jsou venku je v kvalitě jejich života rok v bytě minimálně.

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas stesti, ze žiješ u lesa a mas tam menší provoz, my máme na zahradě už 3 hrobecky.
Posledního kocoura co máme tak má po bouračce sníženou imunitu, takže nemůže být očkovánej a je jen doma. Když uteče, tak je to silenej stres a hysterie ho chytit aby ho něco nezajelo

Ale taky macek, ne, že ne.
6d752c94ef33ef21ba3888e61eaf05da.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodne
Mne prijde ze jsou ty mainky inteligentnejsi a spolecenstejsi nez ostatni kocky.
Ta nase sice nema moc rada, kdyz ji nekdo bere do ruky a pod, ale pritom se porad drzi nekde pobliz a nechce byt nikdy sama.
 

Jo to sedí. Je to takovej bipolární kočkopes.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...