Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Do rakve by to nemely byt :) , k reklamaci nedoslo. Kdyz mi poslal ty fotky, tak jsem se fakt rezal smichy.. :) .

 

 

Edit: jsem neco nasel, maji to byt levne boty z Palestiny, tak pozor.

 

http://onlineobuv.cz/boty/falcon/

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to znám trochu jinak.

 

Přijde chlap k doktorovi a říká: "Pane doktore chtěl bych se dožít ooravdu vysokého věku, alespoň 90tky, co pro to mám udělat?" Doktor na to: "Kouříte, pijete, chodíte za ženskýma?" Chlap na všechno odpoví ne a doktor mu říká: "A co tu chcete tak dlouho dělat?" :-)

 

 "Pane doktore chtěl bych se dožít opravdu vysokého věku, alespoň 90tky, co pro to mám udělat?" Doktor na to: "Kouříte, pijete, chodíte za ženskýma?" Chlap na všechno odpoví ne a doktor mu říká: "90tky se pravděpodobně dožijete, ale ku.evsky se vám to povleče."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na 126min:19sec zaznamu jak Laika odchází z ledu a nesedí to. Kazma ukazuje jednou rukou ze super a na oficialnim videu Laika zveda obe ruce ... Ale jako show hodně dobré , takovou produkci nemá jen tak někdo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do rakve by to nemely byt :) , k reklamaci nedoslo. Kdyz mi poslal ty fotky, tak jsem se fakt rezal smichy.. :) .

 

 

Edit: jsem neco nasel, maji to byt levne boty z Palestiny, tak pozor.

 

http://onlineobuv.cz/boty/falcon/

Z Palestiny? Tak to budou tzv. mučednické boty. Ty mají plánovanou životnost jen pár set metrů. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, snad jsem Vam udelal radost :) .

Jinak ten pan je stihly, vazi max. 75 Kg. Je poucen, ze na botach se nema setrit :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzala si jedna skoro sedmdesátiletá vdova o pět let staršího pána. Asi po půl roce šla k doktorovi, protože se cítila nějak divně. Doktor ji prohlédl, udělal různá vyšetření a druhý den jí v ordinaci říká:
"Paní Kovářová, mám tady zprávu z laboratoře. Možná vás to překvapí, ale budete maminka."
"Pane doktor, nedělaj si legraci. Vždyť mně je skoro sedmdesát."
"Já vím, paní, ještě ráno bych přísahal, že něco takového je nemožné, ale jste lékařský zázrak."
"No teda, to je pěknej problém..." a vyrazila z ordinace.
V hale našla telefonní automat a volá domů manželovi. Ozve se jeho známý hlas:
"Kovář, prosím."
Manželka zařvala:
"Ty mizero! Přivedl jsi mne do jiného stavu!"
Chvilku bylo ticho a pak se z druhé strany ozvalo:
"Kdo volá, prosím?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...