Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Moje maminka zas loupáku říkala brioška.Když jsem to řekl ve škole,tak se mi asi tři roky smáli.Takže jsem na ponižování zvyklej,a jestli tomu říkaj makovka,tak je mi to fuk.V pekařství říkám zásadně:"Dejte mi prosím todle.Tři."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxusní vyřešení složitého, matematicky náročného řešení s použitím nadčasového designu a s přihlédnutím k moderní otázce obnovitelných zdrojů...

Bylo by vhodné uspořádat vícedenní teambuilding, s nácvikem brilantního brainstormingu, který by do budoucna pomohl vyřešit další podobné firemní komplikace. V případě možné aplikace do jiných společností by šlo žádat o dotaci na MF ke zvýšení produktivity práce. Pokud by "klacíky" ořezával někdo postižený na vozíku, ještě můžete požádat o dotaci na MPSV k rovným příležitostem..

Jo jo.Rozhodně je co vylepšovat.

A vlastně - co máš dělat když máš prachy a spoustu času? HaHaHa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem křtěný Vltavou na Štvanici, porodnice byla krátce po mém narození na moji počest zbourána, a na jejím místě se dnes částečně nacházejí tenisové kurty

 

zavlečený regionální slovník, loupák je odjakživa křehký, asi tukový rohlík běžné velikosti, malý rohlík je banketka

 

není pražák, jako pražák, z kterýho břehu Vltavy jseš?  :lol2:

 

dycinky napravo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žemle z německého Semmel (semle). V Rakousku národní jídlo všech v monterkách :-)

 

Semmel mit Schinken

 

 

Jeste dodam do hadky dalsi pekarsky termin - žemle. Vypada to jak kaiserka.
Pritelkyne, ktera je od Přerova, to nezna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...