Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Ten černý ciferník se do Diplomatů dával odkdy?

Černý ciferník se nedělal.Ten je jen na zakázku při renovaci v Eltonu,společně s černým datumovým věncem.

Odesláno

Jasne, iru35, nemaju sudnost

Už jen podle toho nadpisu inzerátu musí být všem jasný,že ten borec to nemůže mít v hlavě v pořádku....

Odesláno

Jen aby tu zůstalo, o čem je/byla řeč, až platnost inzerátu skončí...

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Už jen podle toho nadpisu inzerátu musí být všem jasný,že ten borec to nemůže mít v hlavě v pořádku....

Normálně to taguje ne...

Odesláno

Myslím si, že paní Irena a ten z Berouna jsou typičtí vykupovači hodinek, jejichž inzeráty o výkupech (včetně fotografií nejžádanějších modelů) se objevují v některých Denících.

No a ti pak nám své levně koupené hodinky draze prodávají.

Odesláno

A jak jí asi určují? cenu Primek určujou a současně zvyšujou všichni, kdo chtějí posbírat kompletní, výrobní portfolio za 14 dnů a nenápadně za ně dávají čím dál tím víc.

Odesláno

Souhlas, je to úplně stejné jak láteřit nad tím za kolik se prodává na aukru. Navíc úplně každý z nás má možnost si dát kdekoliv inzerát, že vykoupí Primky.

Osobně mne více iritují obchodníci kteří prodávají bastly a tvrdí, že je to unikát a mluvili dokonce s Acutronem a ten jim potvrdil jaký je to unikát, který ani v knize není.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...