baza Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Ten černý ciferník se do Diplomatů dával odkdy?
Sonny919 Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Myslim, ze od vyroby sa daval len biely a cierny je renovacny.
Daftra Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Ten černý ciferník se do Diplomatů dával odkdy?Černý ciferník se nedělal.Ten je jen na zakázku při renovaci v Eltonu,společně s černým datumovým věncem.
Daftra Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Jasne, iru35, nemaju sudnostUž jen podle toho nadpisu inzerátu musí být všem jasný,že ten borec to nemůže mít v hlavě v pořádku....
colommbo Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Jen aby tu zůstalo, o čem je/byla řeč, až platnost inzerátu skončí... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
JR_2010 Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Už jen podle toho nadpisu inzerátu musí být všem jasný,že ten borec to nemůže mít v hlavě v pořádku....Normálně to taguje ne...
pciza Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 M? to i na Bazoš.cz + asi 50 dalších inzerátů.
ragu Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Iru35 je ve světě Primek známá firma, ne? Paní Irena? https://www.antik-hovorka.cz/irena/zbozi/?productsView=5
colommbo Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Prodejce iru35 je ON a paní Irena je ONA, oba mají stejná příjmení a jsou z Pardubic.
ragu Odesláno 14. října 2017 Nahlásit Odesláno 14. října 2017 Internety snesou všechno, i změnu pohlaví.
Primoš Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Myslím si, že paní Irena a ten z Berouna jsou typičtí vykupovači hodinek, jejichž inzeráty o výkupech (včetně fotografií nejžádanějších modelů) se objevují v některých Denících.No a ti pak nám své levně koupené hodinky draze prodávají.
Tobi Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Mega Krása Rare Top-kecy,já tomu říkám překupníci,asi tak....
Tobi Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Proto jsou takový ceny primek,mimo jiné.
JR_2010 Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 A jak jí asi určují? cenu Primek určujou a současně zvyšujou všichni, kdo chtějí posbírat kompletní, výrobní portfolio za 14 dnů a nenápadně za ně dávají čím dál tím víc.
Hardslimer Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Cenu si urcujete sami, kuci!Ne nejaka pi z Pardubic. Na to nezapominejte! ;-)
Tobi Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Hm,to maj pravdu,a jak z toho ven-nekupovat od určitých prodejců ,snad.
Skarohlid Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Souhlas, je to úplně stejné jak láteřit nad tím za kolik se prodává na aukru. Navíc úplně každý z nás má možnost si dát kdekoliv inzerát, že vykoupí Primky.Osobně mne více iritují obchodníci kteří prodávají bastly a tvrdí, že je to unikát a mluvili dokonce s Acutronem a ten jim potvrdil jaký je to unikát, který ani v knize není.
Bert Odesláno 15. října 2017 Nahlásit Odesláno 15. října 2017 Ano, oni určují cenu Primek. S Tebou bude ještě legrace.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se