Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Drda napsal:

Padělky má u nás na starosti primárně Celni sprava, má na to i formulář na svých stránkách, ale poslední roky taky už nereaguje…

Obávám se, že celníci se tím rovněž nebudou zabývat: to co se rozmohlo na Aukru, Bazoši apod. není kopírka 1:1, ale "modifikace", kde kupř. strojek je z produkce Seiko. Ty prodejci nejsou falzifikátoři, ani neprodávají padělky, jsou ten "jen" paraziti", kteří se přiživují na oblibě určité značky (kromě Seika nabízí např. i podobné "modifikace" Casia).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový prodejce na Aukru: Client:42316814. Psal jsem mu dotaz ať mi uvede, jaký je to od Seika model nebo co je na hodinkách původního, když je to modifikace. Samozřejmě blábolil, že strojek, ale nebyl s to pochopit, že těžko může být původní, protože Seiko by do hodinek nikdy nedalo strojek "NH36", ale když tak "Seiko 4R36". Prý je studentem, kterého modifikace baví. Odpovídal jsem mu, že proč ne, nakonec pořád lepší než chlastat nebo hulit, nicméně ať ty své výtvory nenazývá Seiko mod, protože žádnou modifikací nejsou. Obávám se ale, že stejně nepochopil 😞   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://obleceni.bazos.cz/inzerat/190932973/nabizim-ke-koupi-panske-hodinky-omega-seamaster-professional.php

Moc se v tom ještě nevyznám ale už podle té slevy zadara to smrdí😅Snad nekřivdím ale řekl bych že fejky..

Upraveno uživatelem miliusportos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad stačí vidět prosklený dno, notabene, když je na něm napsaná třetinová hloubka...a ten šroub v rotoru je už jenom třešnička, to by asi hodinář čuměl.

A ještě tam dá vůl text, kterej popisuje zadní víko a co na něm máš hledat...

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,

já tyto modely nemám tak nakoukaný, ale vždycky, když potkám takový fejk, tak mě zarazí

1) jak jsou ty fejky čím dál lepší, že by laika mohly hravě zmást

2) že se jejich výrobci (naštěstí pro mě) stále dopouštějí dětinských chyb, jako u tohoto exempláře s těmi rozdílnými vodotěsnostmi.

Kdyby to trochu poladili a dali modelu odpovídající ciferník a plné dýnko, tak jsem v pytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak chtěl jsem napsat, že pro někoho kdo nemá úplně Omegu nakoukanou to není zas tak průhledný a pak jsem si všimnul, že na cifru je 6000 a na dýnku 600. Pro někoho, komu to nedojde celkem smůla.

edit: jeho facebook mám na první dobrou, takže ani celé jméno není problém 

Upraveno uživatelem shadepirat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle telefonu známe všechno i jeho velikost bot.
Ale ty kecy o možnosti kontroly u hodináře?

Tak se na něj pojďme domluvit, že ho každý vezme k hodináři (Dušák má kontrolu originality za 500). Když to bude ok, tak kontrolu zaplatím a hodinky koupím. Když to fajn nebude, tak platí on. Myslím, že by se mu to hajzlíkovi nelíbilo a nevím, kolik návštěv u Dušáka by zvládnul😀

Upraveno uživatelem Jerryl
  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...