Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Anela napsal:

fakt 4 hodiny bez hroznoveho cukru, presnidavky, oplatky, jablicka, bananu?

WOW! ja bych na padesatem kilometru odpadl do skarpy :D i kdybych byl po obede, to je limitni vzdalenost po ktere mi dojde palivo

Tak na spravnym stimulantu das i vic.... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak můžu zodpovědně říct, že sport nemá na váhu velký vliv. Za poslední měsíc jsem najel na veslovacím trenažéru 145km a ty tři dny, kdy jsem vynechal, jsem byl na běžkách. To znamená cca 25-45 minut velmi intenzivního a komplexního pohybu denně. K tomu jsem úplně vynechal pivo. Můžu s klidem říct, že jsem nesundal ani deko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavelpu27 tak v podstatě se mohly stát tři věci:

  1. měl si dostatek bílkovin, intenzivní trénink a lehký kalorický deficit → pak si nabral svaly a částečně shodil tuk. Snížilo se ti tedy procento podkožního tuku, nicméně na hmotnosti se to neprojevilo. Tenhle výsledek by se ale zásadně projevil na obvodu pasu. Obvod pasu je u chlapů perfektní ukazatel toho, jestli shazování funguje, nebo ne.
  2. trénink nebyl tak intenzivní, takže kalorický deficit, který vytvořil (řádově nižší stovky kcal..400-500?) nestačil na to, aby ses dostal do celkového deficitu, ale jen ses třeba přiblížil a netloustneš tolik, případně zůstáváš na stejný váze
  3. příjem si zvýšil a jsi tedy na podobném rozdílu příjem X výdej jako předtím a tím pádem zůstává stejný stav, tedy jestlis předtím pomalu přibíral, tak pomalu příbíráš dál, jestlis byl váhově stejně, zůstáváš stejně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sport funguje, co? 🙂 

Navíc to máš ideální scénář, tuky dolů, svaly nahoru. Co by za tohle někteří dali. Při hubnutí jde o snížení tělesného tuku, a váha v tomhle nemusí být úplně dobrý ukazatel, jak už popsal morepower. Nevím, proč všichni řeší jenom váhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sport funguje, co?  
Navíc to máš ideální scénář, tuky dolů, svaly nahoru. Co by za tohle někteří dali. Při hubnutí jde o snížení tělesného tuku, a váha v tomhle nemusí být úplně dobrý ukazatel, jak už popsal morepower. Nevím, proč všichni řeší jenom váhu.

Protože váhou trpí kolena, paty, záda...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i na me letos poprve doslo a uz jsem to musel resit, jelikoz jsem pres minulej rok ke konci diky pivu (kdyz byl dobrej vecer s kamaradama, tak klidne 15 a vic kousku) a jidlu nabral dost kil, do toho HO, min pohybu, no zna to kazdej... A jelikoz se rika, ze vetsinu dela jidlo, tak jsem najel zacatkem ledna na neco jako low carb. - proste drzim sacharidy denne do 30g max (tzn.jim hodne tuky jako hovezi, losos, avokado, bilkoviny jako kureci, kruti, syry, sunky a dost zeleniny na vsechny mozny zpusoby, zlehka tzv vecerni chleba, co ma minimum sacharidu jako priloha) a dneska na vaze o 10kg min a porad to jde dolu, do toho beh a doma kolo obcas... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 2. 2021 v 12:24, Pavelpu27 napsal:


Protože váhou trpí kolena, paty, záda...

A kolik vážíš, že ti trpí kolena, paty, záda...? 

Ondras_CZ - k výsledku gratuluju. 30g denně je hodně brutální. Nejsem si jistý, jestli to je dobrý způsob, takhle nárazově srazit sachry. Myslím si, že tohle nebude dlouhodobě udržitelné, bacha na jojo efekt. Ale pokud ti to vyhovuje a vydržíš to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacatek samozrejme neprijemnej, prvni den, dva , kdy telo zvykle brat energii ze sacharidu se programovava na to, ze energii bere z tuku, tedy vlastnich tukovych zasob, proto to jde pak dolu rychleji, zvlast kdyz se zapoji i nejaky aerobni sport, nebo i jen rychlejsi chuze... me vyhovuje, ze nejsem na sladky, je to vic o slanym, takze bezne konzumuju i ruzne chorizo a tomu podobne... je to o zvyku no, dokonce i nejaky to pivo muzes, kdyz se se hlidas, napr je idealny od Primatora Diamant, dale pak cerveny vino, proste nizkosacharidovy:) nejvic mi podekovali kolena a clovek se vlastne ani tak nepoti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...