Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hlášení k 16/8 po cca 3 týdnech.  Váha o cca 1,5 kg níž. Důležitější, aspoň pro mne, menší břicho, vidím na kalhotech, pásku, obdivných pohledech mladých slečen (dobře, to jsem trochu přehnal 🙂 ) a rozhodně mi je líp co se týká zažívání. Nemám ani, co mě překvapuje, nějaký zásadní pocit hladu. Naopak sním míň. I nejsem zdechlej fyzicky, cvičení jde stejně (i když teď nějaké rýmíčka, tak drobný výpadek). Za mě fajn a zatím nevidím problém tak fungovat. Ale ukáže čas... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, DavidLC napsal:

Hlášení k 16/8 po cca 3 týdnech.  Váha o cca 1,5 kg níž. Důležitější, aspoň pro mne, menší břicho, vidím na kalhotech, pásku, obdivných pohledech mladých slečen (dobře, to jsem trochu přehnal 🙂 ) a rozhodně mi je líp co se týká zažívání. Nemám ani, co mě překvapuje, nějaký zásadní pocit hladu. Naopak sním míň. I nejsem zdechlej fyzicky, cvičení jde stejně (i když teď nějaké rýmíčka, tak drobný výpadek). Za mě fajn a zatím nevidím problém tak fungovat. Ale ukáže čas... 

Dotaz, technický - pokud jseš 16/8, jdeš na pivo a máš konec žraciho okna v 18, tak zaplatíš c těch 18, a máš utrum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi stalo včera. Najednou bylo osm hodin a tak jsem přestal pít. Nebyla to velká oběť, protože tam kde jsme byli končí s kuchyní hodně brzo a tak jsme tam vyrazili dřív a pak, já stejně chodím tak na 2-3 piva a to jsem měl. Kdybych to ale chtěl nějak protahovat, asi bych o to dál posunul první jídlo a večer bych to na úkor kratšího okna pro žraní srovnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piju málo, tak 2x do měsíce jdeme v pátek do hospody, tam si dám většinou 2 velký a 1 malý max, včetně večeře a čas neřeším, ale snažím se držet 6/18, většinou to vychází na 7/17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se po těch 16 hodinách cítím dost vyhladovělej a pak snad co hodinu musím něco do sebe hodit, když to jde (nepřejídám se), ale přičítám to teprve týdenní zkušenosti s přerušovaným půstem. Hlad už snáším o něco lépe. Dvě skleničky suchého ale večer musí bejt 🙂 🍷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to teda příde jako pěkná blbost a zbytečný se tejrání. Navíc takovádle píčovina nikomu nevydrží celej život. Nežrat nic z mouky a moc nechlastat, to stačí na kilo za tejden. Za rok tak máš -53kg, za dva -106.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

Aha, a co pak když už jdeš s váhou do mínusu? 

Tak třeba 70 kilovejm lidem se to nedoporučuje dýl jak rok... Existujou na to na netu kalkulačky, ale první půlrok to dáš i z hlavy.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelíbí se mi tam to o tom chlastu, Dva měsíce jsem neměl ani kapku alkoholu a včera jsem po čtyřech malých pivech byl jak motýl  :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jsem se držel fakt zpátky. Bez chlastu, bez tučnýho, bez mouky. Za půlroku jsem odehrál ze 122 na 102. Už jsem se viděl, jak si fotím zadní tlapy na váze a digit je pod sto. Ale né! V tuhle chvíli mám 108 a seje mě celej svět. Popustil jsem přes prázdniny chlastu uzdu, ale přežírání furt krotím, nakupuju vážně jinak. Jenomže to nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půst není hladovka. Do určité váhy člověk zhubne bez větších problémů, pak se ale zasekne jako by se "roztok nasytil". Pokud chce s váhou níž, pak už to chce zapojit alespoň krátkodobé, ale pravidelné cvičení a bohužel i změnit jídelníček: a v něm maximálně omezit sacharidy, což je samozřejmě nejen pečivo, ale i např. těstoviny, rýže či brambory. V tučným naopak žádný cukry nejsou, z tlustého se netloustne  Pokud se jedná o chlast, pak pivo je bohužel sacharidová bomba. Paradoxně nejlépe z alkoholu vychází čisté destiláty jako je slivovice, vodka, whisky či nedoslazovaný rum, případně suché víno, samozřejmě optimálně pouze panák tvrdého či dvě deci vína a jen párkrát do týdne.  ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi zacnu pit pivo Branik. Podle me se vic jak jedno nezvladne....:-)

A nebo cistej lih (96%), samozrejme redenej vodou na pitelnou miru. Asi to bude hnusny a moc se toho nevypije a hlavne kalorie v tom budou prakticky jen pro telo nevyuzitelny, zadny zbytkovy cukr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...