Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

68kg s takovým kvantem sežranýho uheráku? To bude něco s metabolizmem, nechci takhle před Vánocema strašit.

 

 

Já jsem to pochopil tak: Prizak má nyní 132kg a když zhodí 32kg, tak bude na 100kg(metrák) jako před vojnou. Ale co, vojna není kojná. Pokračujte prosím v diskusi, bavím se skvěle.

 

Edit:chybička

 

 

No podle mě je todle vlákno o žraní nezdravejch věcí a přitom hubnutí - tak by spíš sedělo těch 68. Navíc má Prizák sedavý zaměstnání...

 

Přesně tak, ještě 32kg dolů a jsem na stovečce. No, přes svátky to nehrozí, ale po novém roce to bude zase kolem skvělých 120ti, snad (plus mínus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za seba Ti len môžem pogratulovať k takej úprave svojej hmotnosti. Ja tiež tých15 kg by som potreboval dať dole, ale počas Vianoc mi to nejako nejde. :sad01_anim: Ešte menej pohybu a viac jedla plus ďalšie nástrahy v podobe orieškov, mandlí atď no a nejaké to pivko k tomu :crying_anim02:

ale to není žádné omezování, a hladovka to rozhodně neni ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za seba Ti len môžem pogratulovať k takej úprave svojej hmotnosti. Ja tiež tých15 kg by som potreboval dať dole, ale počas Vianoc mi to nejako nejde. :sad01_anim: Ešte menej pohybu a viac jedla plus ďalšie nástrahy v podobe orieškov, mandlí atď no a nejaké to pivko k tomu :crying_anim02:

 

robo, tak pod to se podipisuju..jen ty kila bych vyměnil za 5-6, ale o Vánocích se to opravdu nedá. Dnes mě situace dohnala k tomu, že jsem šel běhat...poprvéPosted Image Už sem nehorázně přežranej a nafouklej ze všech těch jídel a pití. Tak doufám, že mi ten elán vydrží a budu chodit běhat denněPosted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pro zvědavost sem hodím včerejšek:

 

jídelníček.html

 

 

 

No nevím možná jsi zázrak od přírody, ale děláš to přesně obráceně a nebo si tady děláš z lidi srandu.

Vždyť ty vlastně HLADOVÍŠ a když se najíš tak jíš to co nemáš.

Jíst 2 x denně je nesmysl a to ti říká člověk který za rok zhubl normálním jídlem 5 x denně a bez diet 20 kg, navíc se mi ta kila po půl roce nevracejí a tělo nemá problém ((nechce se ) vrátit se k tomu proč jsem byl tlustý jako prase tedy JÍDLO PO 17 30 hod.

 

Navíc by mě zajímalo tvé odhadování váhy a energetické hodnoty pokrmu v restauraci. To by mě fakt zajímalo.

Jo a kdybych věděl že tvůj recept je NEŽRAT a když už ano tak smažený Schnitzel tak jsem se nemusel prokousávat tolika stránkami, TO JSI MOHL NAPSAT ROVNOU NA ZAČÁTKU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona žádná dieta není o tom shodit a pak začít do sebe zas ládovat šnicle,..je to o celkové změně stravování, a proč si třeba jednou do týdne ten řízek nedat když zbytek týdne je o salátech?

 

a co se týká pokrmů v restauracích, tak onen web má spoustu pokrmů zadaných, tak si prostě hodíš něco na vrch, ono to nikomu neuškodí, a pokud to má míň tak jen dobře pro tebe, zpravidla to mít ale víc nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti držím palce, ja som zatiaľ až tak ďaleko nedošiel, teda to behanie ,ale niečo s tým budem musieť robiť. Nejako sa mi ťažšie viažu šnúrky na topánkach. Pomaly si budem pripadať, ako lovec perál pred ponorom :oneeyed02:

robo, tak pod to se podipisuju..jen ty kila bych vyměnil za 5-6, ale o Vánocích se to opravdu nedá. Dnes mě situace dohnala k tomu, že jsem šel běhat...poprvéPosted Image Už sem nehorázně přežranej a nafouklej ze všech těch jídel a pití. Tak doufám, že mi ten elán vydrží a budu chodit běhat denněPosted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robo, tak pod to se podipisuju..jen ty kila bych vyměnil za 5-6, ale o Vánocích se to opravdu nedá. Dnes mě situace dohnala k tomu, že jsem šel běhat...poprvéPosted Image Už sem nehorázně přežranej a nafouklej ze všech těch jídel a pití. Tak doufám, že mi ten elán vydrží a budu chodit běhat denněPosted Image

 

Ale dá. Jde to trchu hůř, ale dá. Viz obrázek. Jen pro šťouraly - jím 5x denně. Ne moc, ne málo, ale střídměji. Nějaké to mlsání (cukroví) taky, na štědrý večer jsem si klidně dal bramborový salát. Hlad nemám.

post-2426-086665700 1325049735.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, možná, že to tady proběhlo, ale nevšiml jsem si toho. Tak tedy:

velmi mě zaujala teorie , založená na tom, že člověk je v podstatě průtokový ohřívač - napije se tekutiny (ideální je pochopitelně voda, ne limonády) o teplotě třeba 17°C a tuto tekutinu vyloučí ohřátou na cca 37°C. No a jak známo, skupenské teplo vody není zrovna malé a tak ohřev vody odebere poměrně hodně energie z těla a tato nutná energie se v těle získává i štěpením tuků. Takže pití doporučovaných 2 až 3 litrů tekutiny denně (tekutiny pokud možno chladné!) by mělo vést k poměrně značnému úbytku tuku, pokud se ovšem člověk současně s hojným pitím necpe hodně kalorickými potravinami.

Nevím, jak to funguje v praxi, ale teoreticky by to nějaký vliv mít mohlo.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...