Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to dietou rozhodně nenazývám. Jde mi hlavně o ten detox a jako bonus nějaké kilo dolů? Proč ne.

Nejde o to se měsíc trápit (já si to, ale zatím užívám), ale spíš o celkovou změnu k přístupu ke stravování. Do toho samozřejmě normálně běhám. Takže pohyb mám.

Jsem sám zvědav a o zkušenosti se rozhodně podělím. ;)

 

Takže 28 dní uteklo jako voda a já napíšu pár postřehů.

 

Od Nové roku mám -6kg (což je 8% původní hmotnosti) a -5cm v pase. Z toho připadá -5kg jen na Mačingovou.

Pocity jsou veskrze pozitivní. Nejhorší jsou první tři dny, než si člověk na to zvykne, a najde si porce, které mu vyhovují. Myslel jsem si, že největší problém pro mě bude pít teplou vodu. A je to přesně naopak. Teď mi přijde divné a nechutná mi, pít vodu studenou.

Každopádně v nastoleném trendu stravování hodláme se ženou pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem od ledna ubral 6 kilo, ale to šestý je takový putovní- jeví ochotu se vrátit, i když se jen pomalejším krokem projdu kolem suchýho rohlíku. Zrušil jsem třetí a pak i druhou večeři, snažím se nejíst po šesté hodině večer, místo sklenky vína jen střik. Není to tak těžké jak jsem si myslel, ale budu muset přitvrdit- potřebuju shodit ještě cca 25 kilo, abych byl jenom tlustej   :crying_anim: asi to nebude procházka růžovým sadem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta blbost o 18 hod je fakt mimo, každý to má prostě jinak, když někdo chodí spát pravidelně o půlnoci tak samozřejmě může po 18 hod klidně jíst. Ale držel bych se těch 2 hod před spaním. Já měl minulé jaro 90 kg za cca půl roku skoro 10 kg dolů a teď mám tak 83 kg. Včera jsem se nechal přemluvit na další korekcí váhy, takže do měsíce bych chtěl dalších aspoň 3 kg dolů. Řeším to pouze stravou a 2 až 3 tréninky crossfitu týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost neblbost, já jim po páté poslední jídlo, mám -9 kilo, spát chodím po desáté a ráno hlad nemám. Každé tělo je originál. Mě to funguje a vyhovuje. První týden/čtrnáct dní to bylo krutý, přesvědčit žaludek, že v osm klobásky nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se musím přiznat, že jsem pořád na svém, jídlo mi chutná a nějak se k tomu hubnutí nemůžu dokopat :D . A ani nevím jestli chci, na jaře to začnu s koloběžkou a dlouhými procházkami se psem, ono to pak půjde samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si prostě jen myslím, že když kolem 5-6 dáš poslední jídlo a snídaní máš třeba o 6 ráno tak je to pro tělo strašně dlouhá doba bez jídla. 12 hod je strašně moc a tělu to nemůže dělat dobře. Ale nejsem žádný odborník a třeba melu hlouposti. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 14 dny mi váha ukázala trojcifernou sumu (při výšce 178cm), takže jsem také začal redukovat.

 

- zkrouhnul jsem víno na půl flašky / den

- piva jsem mel za tu dobu 4, oproti 2-3 denně

- tvrdý už max. 1 panák / den

- chipsy ani jedny

- sýr už jen 30% eidam, místo salámů jen šunka

- sladký skoro vůbec nic

 

Začal jsem cvičit, týdně 2x činky, jednou rotoped, jednou bazén.

 

Po 14 dnech z toho mám celkem dobrý pocit.... a 0.5 kg navíc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...