Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Ja to ani neobjednavam. Vetsina variaci s cistou kavou, jine odrudy, jine smesi, jina sila, jina teplota a delka prazeni mi chutnala. Veskere experimenty s instantnima prichutema, vanilka, cokolada, orechy.. mi nechutnaly. Citel jsem to jako nasilne dochuceni nejakou chemii. Treba posledni limitka Crealto, kava prazena trojnasobnou dobu pri daleko nizsi teplote, ma de facto velmi, velmi jemny, cokoladovy, pozdni ocas a ten mi nevadi, neni tam pridany chemii, vychazi primo z te kavy.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před před loni jsem koupil domu Saeco skoro za 30 litrů a od té doby jsem v podstatě přestal pít kávu. Vyzkoušel jsem snad všechny kávy co jsou u nás na trhu. V restauracích mám nejrarděj Illy ale když ji koupím domů tak mi nechutná. Nedávno jsem ochutnal tuhle vaši nádheru v podstatě z donucení a ze slušnosti abych neurazil na návštěvě a jsem sakra tak našvanej že to ani nemůžu říct. Tak dobrou kávu jsem doma nikdy neměl, takže teď se bojím doma říct že už kávovar nechci a chci Nespresso protože jsem byl velký odpůrce kapslovejch (a kdo ne když ochutnáte dolce gusto) a teď ho chci.

 

Takže mě čeká výběr a poraďte který koupit, jestli je rozdíl jen v designu atd. Btw líbí se mi Pixie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil novu Lattissimu+ a zaujima ma ake je vhodne mlieko do cappucina alebo do latte,ci polotucne alebo plnotucne alebo nejake ine?alebo s ktorym mliekom mate najlepsie skusenosti v suvislosti s kavovarmi Nesspresso?

 

Já si k nesspressu kupuju mléko bez laktózy a musím říct, že to nemá chybu. Abych to upřesnil, laktóza dělá v kávě takovej divnej vocas a ten mi tam dost vadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se na primy prikaz zeny stavil v Bergenu pro orechove limitky a narazil jsem tam na super special limited edition pure Hawaiian irigin. Uz to nekdo mel? Cena trojnasobna, 90 NOK za krabici, tak jsem vzal jen dve na kost.

 

http://www.nespresso.com/hawaiikona/

 

Edit: Kurnik, to jsou palky. Asi jich zitra jeste par koupim...

 

http://www.ebay.com/itm/NESPRESSO-HAWAII-KONA-20-CAPSULES-2012-LIMITED-EDITION-SPECIAL-RESERVE-SOLD-OUT-/300807170178

post-606-1353618117,2.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oriskove varianty ok. ptal jsem se na tu havajskou limitku co psal hasna a v parizsky nemaj vubec poneti o cem mluvim :) jinak nevite nekdo bud z hlavy nebo neznate nekdo webovou stranku, kde je jasne/prehledne ukazano kolik mleka, kavy je potreba na vyrobu jednotlivych druhu kav? v navodu je vzy 30-250 a to mi moc nepomaha. po vytazeni ze zasuvky mi udelalo capucino tak do sklenky vod panaku. sice chapu, ze si tomuzu nastavit sam, kolik toho protece a pak si to zapamatuje, ale ja nevim, kolik toho ma protect :) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz nemam ban za slovo "debilni" tak muzu reagovat. Kdyz si delam nedelni ranni snidanovy kavovy longdrink, tak je tahle sklenice

 

http://m.ikea.com/cz/cs/catalog/products/art/80081733/

 

Tesne ood okraj, tak tretina je cena, a tretina ziva smes kava/mliko.

 

Jinak piju jen cistou bezcukrovou a bezmlecnou.

 

Dneska jsem sel kolem a zda se, ze Hawaii Kona je uz vyprodana i tady. To byla rychlost.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...