Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tak zatím jsme nepořídili nic...já už piju jen ristretto, takže si ho dělám do takových tlustostěnných noname skleněných panáků, hodně podobných těm nad mým příspěvkem :)

 

Žena lobbuje za ty plechové ve tvaru kapsle, takže až půjdeme pro náboje na Pařížskou (na což se samozřejmě těší ze všeho nejvíc), tak je přibereme...

 

díky za tipy, pánové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím jsme nepořídili nic...já už piju jen ristretto, takže si ho dělám do takových tlustostěnných noname skleněných panáků, hodně podobných těm nad mým příspěvkem :)

 

Žena lobbuje za ty plechové ve tvaru kapsle, takže až půjdeme pro náboje na Pařížskou (na což se samozřejmě těší ze všeho nejvíc), tak je přibereme...

 

díky za tipy, pánové

Plechový jsou super navíc jsou vakuový, takže v nich kafe drží horký. Ale jsou akorát na lungo, už se mi tam nevejde mlíko. Je potřeba snížit trochu objem vody na mašině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trieste i Napoli je moc velká dobrota, taky vám to dělá kafe různě dlouho? když si dělám ristretto nebo Indrii plus ty limitky tak to teče strašně pomalu, Livante a Finezzo a tak zase dost rychle, je to tím jak je to kafe uvnitř natlačený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trieste i Napoli je moc velká dobrota, taky vám to dělá kafe různě dlouho? když si dělám ristretto nebo Indrii plus ty limitky tak to teče strašně pomalu, Livante a Finezzo a tak zase dost rychle, je to tím jak je to kafe uvnitř natlačený?

 

Napoli mi chutná dost...dostali jsme jedno balení gratis při nákupu mašiny a už skoro nejni...bude třeba doobjednat asi...ale furt vede ristretto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...