Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Po dvou letech váhání jsem v klubu - nově mám U MILK. V akci voucher na 1 500 Kč, navíc v e-shopu hned sleva 1 000 Kč. Takže zatím spokojenost. Už se moc těším, ale bude to dárek na Vánoce, tak musím to nějak přečkat. O to více si to pak užiji.

 

Při prvním nákupu kapslí - objednali jste si ten welcome pack, nebo už vybírali jednotlivé kapsle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My vždycky berem celou tu bednu + nějaké věci, co v ní nejsou, navíc, třeba Kazaar.  A máme vždy na nějakou dobu pokoj. Beru to včetně těch bezkofeinových, ty si dá máma, když přijde na návštěvu. Ale teď naposled, cca před 14 dny, jsme vzali takovou poloviční bedýnku, než minule, nějak změnili balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou letech váhání jsem v klubu - nově mám U MILK. V akci voucher na 1 500 Kč, navíc v e-shopu hned sleva 1 000 Kč. Takže zatím spokojenost. Už se moc těším, ale bude to dárek na Vánoce, tak musím to nějak přečkat. O to více si to pak užiji.

 

Při prvním nákupu kapslí - objednali jste si ten welcome pack, nebo už vybírali jednotlivé kapsle?

Ahoj, doma už Nespresso máme, ale rád bych zmiňovaný U MILK koupil také jako dárek, můžeš mi, klidně do SZ poslat kontakt na ten e-shop?

 

Jinak jak je to s tím voucherem na 1500? Je vázanej na ten kávovar, nebo si ho třeba můžu nechat a použít pro sebe? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, doma už Nespresso máme, ale rád bych zmiňovaný U MILK koupil také jako dárek, můžeš mi, klidně do SZ poslat kontakt na ten e-shop?

 

Jinak jak je to s tím voucherem na 1500? Je vázanej na ten kávovar, nebo si ho třeba můžu nechat a použít pro sebe? :)

 

Je to na eshopu nespressa. 

Voucher je vázanej na kávovar. https://secure1.nespresso.com/cz_cz_shop/voucheredit.php?promoId=4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voucher je třeba vyčerpat do půlky ledna na nákup v Nespresso shopu. Jinak manželka vyzkoušela kapsle, které jsou součástí kávovaru a pak jsme objednali podle toho, co jí chutnalo. Jinak musím říct, že stránky Nespressa jsou podle mě otřesné - samé sekající se animace, zato zákaznický servis funguje OK. Co mě překvapilo je to, že v sekci "moje nákupy" je jen číslo nákupu/objednávky a cena.Ale co jsem nakoupil, to tam není. Měli by na tom webu trošku zapracovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem na e-shopu KASA. Mám Krups, ale ten už není skladem, ale třeba U MILK DeLonghi mají. Sleva 998 Kč, voucher na 1 500 Kč a ještě prý pošlou nějakou fotoknihu v ceně 666 Kč. Doprava zdarma, platil jsem jen cca 30 Kč za dobírku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naši maj rádi kafe, ale nechcou mašinu, že je to zbytečně velký atp. a nespresso nebo jiný mašiny na ochucený teplý vody jim zas nechcu koupit já, tak jsem koupil moka konvičku a nechal namlít kafe

 

 

 

zbytek krásné knihy většinou z anitkvy 

někdy nespreso ochutnej a pak napiš znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavíme-li se o stejné mašině, tak si ty kapsle můžeš naplnit čím chceš ve finále. Buď prázdné nebo použité. Když tak na to koukni na net, nejsou to tak špatné přístroje.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš pravdu...mě iritujou lidi kolem mě, který mi to furt cpou s tim, že je to to nejlepší...jako třeba moje mladá, ta to musí mít (a taky nám ho její segra s velkou slávou nadělík Vánocům)...a přitom máme kafe bistro doslova v baráku...O co jde? O Clooneyho? Lesklej hliník? Nechci flame...nerozumim tomu prostě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš pravdu...mě iritujou lidi kolem mě, který mi to furt cpou s tim, že je to to nejlepší...jako třeba moje mladá, ta to musí mít (a taky nám ho její segra s velkou slávou nadělík Vánocům)...a přitom máme kafe bistro doslova v baráku...O co jde? O Clooneyho? Lesklej hliník? Nechci flame...nerozumim tomu prostě.

 

Jde o to, že to dělá bez větší námahy standartně pořád stejně dobrou kávu. I když přiznávám, pokud někdo vypije pět káv denně tak je to dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to počítat nelze, v kavárně 7g kávy za 30 = 4k za kilo kávy  :-D

Je to prostě kůl a trendy, tak to má ohlas.

 

Jinak jako správný magor jsem nedůvěřivě kapsli rozkuchal a světe div se - je v tom kafe. Pak lze uvažovat o tom

že princip vaření je obdobný klasickému kávovaru, takže asi v pořádku. Je pravda, že mám ve svých provozovnách

kávovary klasické (jako normální pávové kávovary), ale vzadu máme (a personál hodně využívá) "kapslovary".

 

Obecně vzato, profi kávovar je jasně o několik levelů nad kapslí, ale kapsle je stejně tak o několik levelů nad instantem.
Mám rád dobrou kávu, používáme kvalitní značku, ale rád si dám i kapslovou kávu.
A upřímně řečeno, zkoušel jsem na několika lidech uvařit jim preso (malý, taky nazývaný picollo) z kávovaru velkého a zároveň

do stejného šálku stejně velkou kávu z kapsle. Mno, rozdíl se dá poznat velmi, velmi těžko, pokud se dá vůbec rozeznat u kávy

o tomto objemu.
Pokud už je to velká káva - jako preso počesku, tedy až nateče přes kávu dost vody, tak už se rozdíl poznat dá,
ale stejně tak se dá rozeznat co je co při dolití presa horkou vodou, takže asi tak.

Nezatracoval bych, možnost mít doma velký kávovar je utopie, a kapsle jsou možnost jak mít lepší kávu doma než instatní
a pořád za relativně rozumný peníze.


Mimochodem na doma je asi nejlepší volba klasický french press. Jenže to je pár stovek za press a nula za kapsle = obchodně nezajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...