Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Latissimo odvapnuju az zacne blikat oranzove... do te doby na to nesaham, coz je tak mozna ani ne dvakrat rocne.

Voda ze studny.

 

U znamejch to samy s tema samejma kapslema s vodou z vodovodu (Pha) je neporovnatelne horsi chut, bohuzel.

 

btw k cene, 10kacek kafe mi prijde celkem vpohode, zas to doma netoci clovek po stovkach denne, navic kvalitni kafe mlety ruco taky nevyjde na korunu hrnek, takze.... tech par kacek rozdil neni az tak zasadni na to jak malo nebo zadna prace s tim je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem čekal za ty prachy pořádnou mašinu a on přišel takovej trpaslík :-) Ale Made in Switzerland, takže první bod, dal jsem nějakou kapsli Columbie a chutnala mě, druhý bod a těším se na další. Jak to děláte když chcete velký kafe do klasického hrnku, dvě tři kapsle?

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono v jedný tý kapsli je mám dojem jen něco přes 5 g kafe, takže trojitý bude kolem 15-16 g, to je +- na jednu porci dobrýho filtru, na dvojitý espresso se často dává o něco víc (kolem 18), takže ani ty tři by neměly bejt žádnej extrém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady kluci, byla to první kapsle, takže budu testovat :-) Myslím si, že nebude problém tam dát dvě, tři kapsle po sobě pro dobrou silnou kávu na probuzení.... Né že bych ji tak pil stále, ale občas se bude po ránu hodit :-) Přímo na Nespresso stránkách doporučují pro Americano dvě kapsle, co jsem se právě dočetl, takže ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, dobrej Kazaar, výbornej :-) Ale nemůžu si pomoci, ranní škopek poctivé kávy mi to prostě nenahradí. Mám rád hodně silného kafe po ránu, nacpu si moka konvičku třemi poctivými lžičkami čerstvě namleté Keni a jde se stávat. Ale Nespresso bude na takové malé pauzy přes den asi v pohodě, kluci to dokážou pěkně prodat, myslím reklamy, Clooney a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...