Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

já sem si loni na popud tohodle podělanýho vlákna koupil strojek, hrnky a různý další hitech píčovinky ..... po roce musím říct, že to byla píčovina a moh sem si v klidu popíjet svoje nescafe gold za dvě kila, který mi vydrželo půl roku .... nenašel jsem u nespresso jedinou příchuť ze který bych se posadil na prdel a řek ... "vole aspoň jedno dobrý" ................................................ tak sem to aspoň vyzkoušel ....no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro zajimavost ohledne odvapnovani. pouzivam pouze filtrovanou vodu a rikal jsem si, ze pokud pristroj meri skutecnou potrebu odvapnovat, tak by ten cyklus mel byt vyrazne delsi, protoze ani v jinych spotrebicich se s touhle vodou naprosto nic neuklada (napr var.konvice).. takze po ohlaseni oranzovyho svetylka jsem to ignoroval a dal jel nekolik mesicu bez odvapneni. Pak jsem po delsi dobe pristoupil k odvapneni a ejhle, po skonceni odvapnovaciho procesu a zapnuti pristroje stale sviti svetylko, ze chce odvapnit. Coz me vedlo k tomu, ze evidentne je to zapnuty na nejaky mnozstvi stisknuti tlacitka na kavu a pak se proste rozsviti. Tak jsem udelal dalsi odvapneni, akorat tentokrat jen s filtrovanou vodou bez odvapnovaci smesi a po skonceni druheho odvapneni uz nesviti.

 

Zaver: odvapnovani se zcela tupe rozsviti po X cyklech, nic nerika o skutecne potrebe odvapnovat. Takze kazdy at to pouziva podle sveho rozumu a toho, jakou pouziva vodu.. Ja od tedka prakticky prestavam odvapnovat, resp budu to delat tak mozna jednou rocne, pokud vubec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro zajimavost ohledne odvapnovani. pouzivam pouze filtrovanou vodu a rikal jsem si, ze pokud pristroj meri skutecnou potrebu odvapnovat, tak by ten cyklus mel byt vyrazne delsi, protoze ani v jinych spotrebicich se s touhle vodou naprosto nic neuklada (napr var.konvice).. takze po ohlaseni oranzovyho svetylka jsem to ignoroval a dal jel nekolik mesicu bez odvapneni. Pak jsem po delsi dobe pristoupil k odvapneni a ejhle, po skonceni odvapnovaciho procesu a zapnuti pristroje stale sviti svetylko, ze chce odvapnit. Coz me vedlo k tomu, ze evidentne je to zapnuty na nejaky mnozstvi stisknuti tlacitka na kavu a pak se proste rozsviti. Tak jsem udelal dalsi odvapneni, akorat tentokrat jen s filtrovanou vodou bez odvapnovaci smesi a po skonceni druheho odvapneni uz nesviti.

 

Zaver: odvapnovani se zcela tupe rozsviti po X cyklech, nic nerika o skutecne potrebe odvapnovat. Takze kazdy at to pouziva podle sveho rozumu a toho, jakou pouziva vodu.. Ja od tedka prakticky prestavam odvapnovat, resp budu to delat tak mozna jednou rocne, pokud vubec..

 

Nevím me se nerozsvítilo ani po 2 letech a to jsem na něm udělal cca za 180 dnu tak 3000kav a nic pravda je ze jsem používal jen balenou vodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, přijde mi divný si koupit mašinu na Nespresso a pak tam cpát náhražky.

Prostě ze zvědavosti jsem chtěl vyzkoušet.Kdysi prodávali v datartu náhražku,ale to se nedalo pít.Fakt hnus,ale tato káva mi chutná víc než originál.Minimálně se jí vyrovná.Navíc ta cena.Takže za mě   :thumbsup_anim: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o vikendu mel poprve kafe z Nespressa a musim rict, ze me to celkem mile prekvapilo...vzdy jsem to mel zafixovane mezi ostatnima kapslema a rikal jsem si, ze to bude stejna mocka, ale svete div se, ono to docela slo. Dost ted uvazuji, ze bych nejake koupil, na rychle ranni kavy, kdy vecne nestiham je to celkem ideal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespresso je příjemná a rychlá vsuvka denního příjmu espressa, dávám i čtyři denně a moc mi chutná, myslím že kvalita tam bude. Samozřejmě tři vrchovatý lžičky čerstvě namleté kávy z moka konvičky v pořádném škopku to u mé snídaně nenahradí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jsem to myslel, proto jsem to tak napsal, asi ne dost jasne

Napisal si to uplne jasne. Ale nie kazdy citajuci zapina mozog aspon na stvrtinovy vykon a potom ma tendenciu zjednodusovat obsah citaneho textu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...