Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Koberec bez závlahy po třech letech, foto 14 dní zpět. Doporučuji, cena koberce bez pokládky cca 100 za metr, teď jsem dělal zahradu na firmě, pokládka včetně úpravy podkladu vyšla na to samé co trávník.

 

20190522_195034-1008x756.jpg

Bez závlahy, ale předpokládám že zaléváš jinak. Jestli bez vody, tak je plastový :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jen tenhle plac u baráku, na terase sundám trepky a chodím bosky. Taky na tom řádí děti, ale dá se to udržet pěkný, nesekám to dohola, jaro a podzim projedu vertikutátorem a rozhážu kompost, hotovo. Dál už je užitková zahrada, tam to občas sjedu traktorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je z lampičky k osvětlení přístrojové desky v letadle, po které chci aby svítila. Ale když se ještě prodávají tak si koupím novou a bude - aspoň bude jasný na jaký zdroj ji připojit.

Asi to je dvojvláknová žárovka na mt. to nejde rozeznat připojuje se mínus na kostru- to je ta mosaz a plus na jeden nebo druhý kontakt na spodku žarovičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nevíte někdo - potřebuju upravit nějakej výkres v autocadu a je tam něco zaplýho, co mně umožňuje kreslit jen v 1D. To znamená, že chci nakreslit čtvereček a vono to nakreslí čárku. Chci nakreslit kroužek, a zase to nakreslí čárku. S výkresama v 1D si nevydělám ani na slanou vodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 1D. :D V praxi pak takovej můj výkres vypadá jako kolmý čáry. :D :D :D Sem přesvědčenej, že koukám do půdorysu. Prostě takhle se to votevře a neudělám s tím nic, sem z toho jelen. V žádný hladině neudělám nic než kolmou čáru. Když tam nějakej objekt zkopíruju, tak se tam vloží zas jen ta zasraná kolmá čára. :D Asi to bude nějak generálně zamčený nebo co... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...