Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

S Colemanem zkušenost nemám (nemám tu firmu rád), ale doporučuji se zamyslet nad tím, jestli není lepší koupit takový stan, kde se v předsíni dá nejen sedět, ale i stát. Tady píší, že stan je 180 cm vysoký. Předpokládám, že to bude v nějakém nejvyšším místě, že reálná výška bude nižší. My kvůli tomu koupili Pinguin Omega 4, kde se dá v předsíni opravdu i stát. Lze tam strávit celý den, když prší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Colemanem zkušenost nemám (nemám tu firmu rád), ale doporučuji se zamyslet nad tím, jestli není lepší koupit takový stan, kde se v předsíni dá nejen sedět, ale i stát. Tady píší, že stan je 180 cm vysoký. Předpokládám, že to bude v nějakém nejvyšším místě, že reálná výška bude nižší. My kvůli tomu koupili Pinguin Omega 4, kde se dá v předsíni opravdu i stát. Lze tam strávit celý den, když prší.

Hm, ten vypadá velmi dobře, navíc Pinguin mám rád, kluky mám kousek od baráku, takže veškeré opravy děláme během chvilky. Stavím se tam a pokecám s nimi, děkuji za tip. Líbí se mi i tento :

 

https://www.pinguin.cz/campus_4_duralu

post-364-0-41815800-1561648286_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to je dobrá provokace :D :D :D co Africane, půjdeš nakupovat?

To je tedy :-) Né, dělám si samozřejmě srandu, možná bych si i vybral, ale jde o to že outdoorové věci mám velmi dobré možnosti nákupu u kamarádů z Hudy, nebo třeba z Pingiuna jak zmiňoval lolohh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak to Afri priznej, ze decathlon ma hovno machrindex

Tak upřímně QUECHUA má dnes řekl bych vyšší machrindex ve světě než nějáký Pinguin z Náchodska, co myslíš :-) :-) :-) Nejsem cvičená opice no, co ti budu povídat.....Campus 4 Dural verze už je na cestě :-) A děkuji lolohh za správné nasměrování.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás o info k poslaniu balíka kuriérom na dobierku zo SR do ČR. Nikdy som to nerobil, pýtal som sa na info centre dotyčnej dopravnej spoločnosti a tam som zistil, že kupujúci v ČR zaplatí dobierku u vodiča v eurách a nie v českých korunách. Tomu nerozumiem.

 

Laicky som si to predstavoval tak, že zaplatí v Kč, a peniaze mi prídu na účet už v Eur, prepočítané nejakým ich kurzom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je tedy pozdě, ale tady se dá dobře nakoupit se zajímavými slevami

 

http://www.vystavastanu.cz/vystava-stanu-2019

 

Jop, děkuji za tip, věděl jsem o nich ale času málo, to víš že by to bylo asi nejlepší řešení. Už je hotovo, nakonec vyhrál Pinguin Interval 4 a o víkendu první akce :-)

post-364-0-71913200-1562092034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Colemanem zkušenost nemám (nemám tu firmu rád), ale doporučuji se zamyslet nad tím, jestli není lepší koupit takový stan, kde se v předsíni dá nejen sedět, ale i stát. Tady píší, že stan je 180 cm vysoký. Předpokládám, že to bude v nějakém nejvyšším místě, že reálná výška bude nižší. My kvůli tomu koupili Pinguin Omega 4, kde se dá v předsíni opravdu i stát. Lze tam strávit celý den, když prší.

Tak upečeno, a já na kluky z Pinguina málem zapomněl, díky za připomenutí :-) Interval už narychlo odzkoušen a vypadá opravdu kvalitně, no a prostoru hafo až nás to trochu vyděsilo...největší stan co jsme kdy měli :-) Ale samozřejmě s dětmi to bude všechno trochu jinak. Jaj jak já se těším, a hurá do přírody :-)

post-364-0-66592600-1562175508_thumb.jpg

post-364-0-80613500-1562175546_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak upečeno, a já na kluky z Pinguina málem zapomněl, díky za připomenutí :-) Interval už narychlo odzkoušen a vypadá opravdu kvalitně, no a prostoru hafo až nás to trochu vyděsilo...největší stan co jsme kdy měli :-) Ale samozřejmě s dětmi to bude všechno trochu jinak. Jaj jak já se těším, a hurá do přírody :-)

Ten náš stan skoro neunesu :D Ale funguje dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnou se zeptám:

Rozšiřuju si ŘP, trvaly bydliště mám v městě A, ale ziju a ŘP dělám ve městě B.

Až si půjdu žádat o nový ŘP, musím na magistrat města A že? Nejspíš není možnost źadat a vyzvednout na magistrátu města B, aniž bych měnil trvaly bydliště co? Děkuji.

Jak píše je to jedno. Já bydlím ve městě A, řidičák jsem dělal ve městě B a žádal o vydání řidičáku ve městě C. Upraveno uživatelem gorlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...