Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Teď maji v jednom e shopu (nemůžu si vzpomenout kde) akci, že 7 kusů za cenu 6 a pak vychází litrová lahev na krásných 1100 kč, což je za tenhle kousek paráda :)

 

Jinak na večer se tu na mě směje lahev Matusalemu, tak se těšim jak malej kluk :)

 

Tady: http://www.alko-napoje.cz/guatemalsky-rum/c-1120/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu ma clovek celkom slusnu moznost sa pokazit :)

malo by to byt forum pre dospelych 18+ aj s vykricnikmi.

 

pride sem mlady neskuseny a uz o par mesiacov rozhadzuje 10x viac prachov ako mal rozpocet,

vie vsetko mozne o dobrom alkohole, rychlych autach...a dalo by sa pokracovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám trochu jinou, ale chutná mi. Člověk nemá pokaždé chuť na Laphroaig.

 

 

jooooo Elegancia, taky moje favorite značka .... :-)

 

Aby měl příspěvek i poučnou hodnotu pro ostatní potenciální milovníky whisky ze Speyside - palírna The Macallan se vyznačuje a odlišuje od ostatních tím, že má nejmenší kotlíky :-)

Osobní návštěvu doporučuju, prohlídku jsem absolvoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a pry nejvice ze vsech paliren investuje do sudu v prepoctu na jednu lahev. (Macallan)

 

Je úsměvné, že skoro u každé palírny lze nalézt nějaké prvenství nebo unikum, na které je řádně hrdá- největší investice do sudů, nejmenší kotle, nejstarší palírna, nejsevernější palírna, největší palírna, první legálně povolená palírna, nejvýše položená palírna, palírna s nejmenší podlahovou sladovnou, nejsilnější whisky atd. Při dlouhých zimních večerech můžete doplňovat pod prvenství konkrétní palírny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se to vymkne :crying_anim02: V pátek jsem polknul 3 láhve portského, v sobotu ráno 5 pivek na lepší žaludek, večer asi 15 pivek a hodně slivovice, v neděli ráno 6 pivek na lepší žaludek :rolleyes: A včera večer jsem mé lásce musil slíbit, že to trochu omezím :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alkohol v malých dávkách neškodí v jekémkoli množství

 

Posted Image

 

Občas se to vymkne :crying_anim02: V pátek jsem polknul 3 láhve portského, v sobotu ráno 5 pivek na lepší žaludek, večer asi 15 pivek a hodně slivovice, v neděli ráno 6 pivek na lepší žaludek :rolleyes: A včera večer jsem mé lásce musil slíbit, že to trochu omezím :angel:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se to vymkne :crying_anim02: V pátek jsem polknul 3 láhve portského, v sobotu ráno 5 pivek na lepší žaludek, večer asi 15 pivek a hodně slivovice, v neděli ráno 6 pivek na lepší žaludek :rolleyes: A včera večer jsem mé lásce musil slíbit, že to trochu omezím :angel:

 

tak keby som isiel tvojim tempom,tak som davno mrtvy :skull: ,to nestiahnem za rok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...