gandalf Odesláno 7. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 7. října 2014 (upraveno) 7POT Burgundy je taky zajímavá paprika. Ta by měla mít dost přes 1.000.000 SHU. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 7. října 2014 uživatelem gandalf
dieegoo Odesláno 7. října 2014 Nahlásit Odesláno 7. října 2014 Právě jsem zahájil sklizeň ...Chilli porn
gandalf Odesláno 7. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 7. října 2014 (upraveno) Nesmím zapomenout na Bhut Jolokii Yellow - voní i chutná trochu po ovoci a potom to přijde :-). Výborný koření. Jako koření používám i to Jamajské žluté - je slabší, aromatické. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 7. října 2014 uživatelem gandalf
Návštěvník Kamil Odesláno 7. října 2014 Nahlásit Odesláno 7. října 2014 Ty nádherný červený, špičatý vlevo dole mi už zkazily 3 várky omáčky, extrémně ostré, aromatické ale i hořké /nikdy jsem nic tak hořkýho nepožil/. Úplně tou hořkostí ochromí chuťové buňky, potom křeče v žaludku a to už při pouhém okoštování. Ta by snad i zabila. Co to je za druh?
gandalf Odesláno 7. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 7. října 2014 Nějakej novej druh nadupanej volným kapsaicinem /normálně je vázaný na kapsaicinoidy - prý/. Prej to dělá ten kapsaicin, dle odborníků. Asi se něco nepovedlo. Stačí kousek do jídla a vyhodíš všechno /dva dny cítím v ústech jen hořkost/. Budu to nosit do hospody /to by někomu ublížilo/.
ondra.palas Odesláno 7. října 2014 Nahlásit Odesláno 7. října 2014 Nadhera Gandalfe!Chodim sem obcas nacumovat, tvuj zapal a prehled je neuveritelnej.
gandalf Odesláno 7. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 7. října 2014 A ještě jednu z džungle :-) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
gandalf Odesláno 8. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 8. října 2014 (upraveno) Já se z toho picnu - poslední várku /3./ která mi hořkla, jsem odnesl na testování kamarádovi a prej je naprosto famózní. I přítomá dáma to nazvala "ostřejší dětskou přesnídávkou pro dospělé" /doslova sežrali celou flašku a chěli abych dohlížel na spravedlivé dělení/. Tak nevim, kde je chyba. Doma jsem vyhodil, jako možného pachatele hořkosti zázvor, citony, koření ....... Já mám asi z těch mega dávek zničený chuťový pohárky /a to doma vařím a oni si chválí :-)/ Jako poslední pojistku chuti nechám jednu flašku na ochutnání Kamilovi /jestli se k tomu propůjčí, ale snad mi dá za pravdu, nebo přestanu vařit :-)/ Taky je možný, že studený je to jiný /ochutnávám horký/. Ale to chilli, které za to může, jedl kamarád jako bramborový lupínky - prej sladký, chvilku nakořklý ale potom příjemné pálivý /podle mně má něco mezi 1.000.000 a 2.000.000 SHU, mně stačí "na zub" a umírám/. Z toho vidíte, že ne každý kdo to pěstuje snáší mega dávky. Upraveno 8. října 2014 uživatelem gandalf
tombed Odesláno 8. října 2014 Nahlásit Odesláno 8. října 2014 A ještě jednu z džungle :-)úžasné foto, úžasná džungle, úžasné plody!
gandalf Odesláno 8. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 8. října 2014 Díky - jestli bude ještě pár dní slunce, tak toho dozrají ještě kvanta :-) / ale co s tím?? Už teď sylším doma, že jsem travič :-)/ Teda mně to voní.
tombed Odesláno 8. října 2014 Nahlásit Odesláno 8. října 2014 Klidně mi můžeš poslat něco nasušených dobrot
Návštěvník Kamil Odesláno 8. října 2014 Nahlásit Odesláno 8. října 2014 Jako poslední pojistku chuti nechám jednu flašku na ochutnání Kamilovi /jestli se k tomu propůjčí, ale snad mi dá za pravdu, nebo přestanu vařit :-) Už se těším.
grakij Odesláno 8. října 2014 Nahlásit Odesláno 8. října 2014 Díky - jestli bude ještě pár dní slunce, tak toho dozrají ještě kvanta :-) / ale co s tím?? Už teď sylším doma, že jsem travič :-)/ Teda mně to voní.Sice si nedokážu představit celý objem sklizně, ale věřím, že je tady dost dobrovolníků, kteří tě před tím rádi zachrání ;-)
gandalf Odesláno 8. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 8. října 2014 Klidně mi můžeš poslat něco nasušených dobrot Pošlu.
gandalf Odesláno 8. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 8. října 2014 Sice si nedokážu představit celý objem sklizně, ale věřím, že je tady dost dobrovolníků, kteří tě před tím rádi zachrání ;-)S tím tak nějak počítám :-)
gandalf Odesláno 9. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 9. října 2014 Žluté 7POT se taky povedly. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
atim Odesláno 10. října 2014 Nahlásit Odesláno 10. října 2014 Žluté 7POT a na hlavě ti vyskočí 7 litrů POTu, já Tě Gandalfe znám, ale vypadají krásně...
FraK Odesláno 10. října 2014 Nahlásit Odesláno 10. října 2014 Krásný výpěstky. Pálí mě pusa jen se na ně podívám :-) Hned bych si dal. Gratuluji!
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se