Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, African napsal:

Ty rádoby cestovatelské články a speciálně ze Seznamu nemá vůbec cenu číst. Každopádně naše účetní, žena které věřím, aspoň bych měl😆, se teď vrátila z Istrie kam jezdí už nějaký ten pátek za rodinou, a docela kvalitně rozladěná. Kopeček zmrzliny 4 Eur, pivko 6, pizza 18, no ve zkratce sama za sebe se 100 Eur na den nevyšla ani boha. Nějaký místní Hotel zvyklý na německou klientelu tam letos zdražil o 30% a větší část klientů pobyt ze dne na den zrušila, hotel letos poloprázdný. Samozřejmě jako v každé zemi to bude dané lokalitou, někde si drží laťku a vydělají a někde to prostě zkusí, a poserou se z prodělku jako u nás. Letos byla i v Portugalsku kam jsme ji vyslali, a říkala oproti Istrii poloviční ceny a daleko víc muziky. Tož tak asi....

Tyvoe ale to byla teda nekde v centru Puly ne? Tady na ostrove zmrzka 1,5 - 2,5, pivko 3,5 - 4,5, pizza 10.. 6 za pivko uz je jak v Italii:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Micey napsal:

Tyvoe ale to byla teda nekde v centru Puly ne? Tady na ostrove zmrzka 1,5 - 2,5, pivko 3,5 - 4,5, pizza 10.. 6 za pivko uz je jak v Italii:)

Zeptám se, ale jak ji znám, tak neběhá určitě okolo města aby skončila u zmrzliny na nádraží jak radí měšec 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak účetní na Istrii akorát posbírala příbuzné a byla v nějákém kempu Zaton kousek od Zadaru. Sama říká to samé co já, každá země jde udělat levně, pokud si budeš třeba vařit sám, hledat nějáké kavárny po nádražích, atd. co už tam konec konců dělá většina českých turistů, kteří si navíc vozí z čech karavany narvaný svým žrádlem. A proč ne, já takhle dělal třeba extrémně drahý Zéland. Na druhou stranu pokud si jedeš na dovolenou odpočinout, necháš se tam hýčkat dobrými restauracemi a obsakovat, tak mi prostě tvrdí že zatopili pod kotlem Chorvati za poslední tři roky tedy sakramentsky..... Teď mám dalšího kámoše co projíždí na kole právě Istrii a říká to samé, racky že občas v restauracích jen něvěřícně kouká. Takže pokud máte ve Vašich Chorvatských destinacích levně jako před lety, užívejte, buďte za to rádi a je v tom prostě jediné dle mého názoru a to daná lokalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, African napsal:

Tak účetní na Istrii akorát posbírala příbuzné a byla v nějákém kempu Zaton kousek od Zadaru. Sama říká to samé co já, každá země jde udělat levně, pokud si budeš třeba vařit sám, hledat nějáké kavárny po nádražích, atd. co už tam konec konců dělá většina českých turistů, kteří si navíc vozí z čech karavany narvaný svým žrádlem. A proč ne, já takhle dělal třeba extrémně drahý Zéland. Na druhou stranu pokud si jedeš na dovolenou odpočinout, necháš se tam hýčkat dobrými restauracemi a obsakovat, tak mi prostě tvrdí že zatopili pod kotlem Chorvati za poslední tři roky tedy sakramentsky..... Teď mám dalšího kámoše co projíždí na kole právě Istrii a říká to samé, racky že občas v restauracích jen něvěřícně kouká. Takže pokud máte ve Vašich Chorvatských destinacích levně jako před lety, užívejte, buďte za to rádi a je v tom prostě jediné dle mého názoru a to daná lokalita.

Asi tak nějak, já se těším jaxviňa 😄

20220717_191718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...