Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Neskôr pridám aj ostatne

 

Tak určite. Som zvedavý?a skus to odfotiť tak, nech je jasné, asi ako veľké sú na ruke. Lebo takto vyzerajú, nie že sú veľké, ale že sú na reálnej ruke priam nenositeľné.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý podľa seba, ja si tiež nosím, čo sa páči a vyhovuje mne. Ale zároveň využívam svoje právo vyjadriť názor na postnuté fotky a musím povedať, že tie Russian DIver sú úplne strašné. A to dokonca aj v porovnaní s Diesel Mr. Daddy, ktoré nosí kolega, očividne sa z nich teší a ja nemám silu začať ho školiť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim říct,že každý z těch kousků vypadá,jako by byl stvořen pro střemhlav cestu do Mariánského příkopu.Ale jednosměrnou.To povídání o imičové záležitosti myslíš opravdu vážně?V tom případě by mě docela zajímalo,kdo se tímhle potřebuje předvádět.Docela mě mrzí,že firma s takovým potenciálem se primárně zaměřuje na tento design a zpracování,kdy pohled na jejich galerii připomíná obludárium.V některých bijí dokonce i strojky,které by nalezly uplatnění v hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj Johny, vyslovene si to pýtalo, aby si sa ozval. Ty si tu doteraz pomaly ako jediný poslednú dobu dával SKVELE fotky. 

 

Nechceš v tom pokračovať? Veľmi rád by som sa pokochal fotkami hodiniek Invicta, ktoré v tomto vlákne vážne chýbajú.

 

F.

 

PS: O výpovednej hodnote stolice po piatkovom fláme veľa neviem, pretože neflámujem .-)

F.B. tak toto bolo dosť primitívne, ale v tvojom prípade nič prekvapujúce. V podstate k tomu nemám ani čo napísať, pretože výpovedná hodnota je NULOVÁ, čo pekne dotvára úroveň tvojej osobnosti, ale k tomu som sa už vyjadril v predchádzajúcom príspevku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F.B. tak toto bolo dosť primitívne, ale v tvojom prípade nič prekvapujúce. V podstate k tomu nemám ani čo napísať, pretože výpovedná hodnota je NULOVÁ, čo pekne dotvára úroveň tvojej osobnosti, ale k tomu som sa už vyjadril v predchádzajúcom príspevku.

 

Fakt to nebolo vtipné? Nezasmial si sa ani raz? To ma veľmi mrzí, veľmi som sa snažil byť duchaplný. Ach, mám sa ešte čo učiť?raz budem dúfam vtipný, a úroveň moje osobnosti sa pozdvihne aspoň kúsok bližšie k úrovni, kde je tá Tvoja, Johny.

 

Pekný víkend. Dúfam že bude pekné počasie, a Ty nafotíš skvelé fotky výboných hodiniek Invicta. Veľmi sa na ne teším.

 

F.

 

PS: Zaujímavé čítanie pre fanušikov?(kam sa ako "expert na Invicta hračky" samozrejme tiež zaraďujem.)

 

http://www.consumeraffairs.com/retail/invicta-watches.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem bych se vsadil, že jsi snad fanda Rytmuse, nosíš rovnej kšilt a obří zlaté brýle.

 

Že je Invicta hnus je jedna věc, ale že je ještě k tomu nekvalitní, to bych viděl jako větší problém. Datumovku tak nakřivo jako u těch "potápek" jsem neviděl ani u základního modelu Casio.

 

Jen takovej dotaz na místní znalce, ona Invicta může používat označení Swiss made?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem bych se vsadil, že jsi snad fanda Rytmuse, nosíš rovnej kšilt a obří zlaté brýle.

 

Že je Invicta hnus je jedna věc, ale že je ještě k tomu nekvalitní, to bych viděl jako větší problém. Datumovku tak nakřivo jako u těch "potápek" jsem neviděl ani u základního modelu Casio.

 

Jen takovej dotaz na místní znalce, ona Invicta může používat označení Swiss made?

ne všechny Invicty jsou samozřejmě Swiss made, pouze pár typů. A ty, pravděpodobně, to označení swiss made dle podílu dílů procentuálně splňují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to nebolo vtipné? Nezasmial si sa ani raz? To ma veľmi mrzí, veľmi som sa snažil byť duchaplný. Ach, mám sa ešte čo učiť?raz budem dúfam vtipný, a úroveň moje osobnosti sa pozdvihne aspoň kúsok bližšie k úrovni, kde je tá Tvoja, Johny.

 

Pekný víkend. Dúfam že bude pekné počasie, a Ty nafotíš skvelé fotky výboných hodiniek Invicta. Veľmi sa na ne teším.

 

F.

 

PS: Zaujímavé čítanie pre fanušikov?(kam sa ako "expert na Invicta hračky" samozrejme tiež zaraďujem.)

 

http://www.consumeraffairs.com/retail/invicta-watches.html

Ty si tu take chudatko, ktore sa snazi srsat humorom a velkou rozhladenostou.. ale jedine co vies a dokazes je prezentovat svoju biednu inteligenciu.. a vobec nechapes, ze tomuto vlaknu tie tvoje trapne komentare vobec nic nedaju..

Upraveno uživatelem farbakp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si tu take chudatko, ktore sa snazi srsat humorom a velkou rozhladenostou.. ale jedine co vies a dokazes je prezentovat svoju biednu inteligenciu.. a vobec nechapes, ze tomuto vlaknu tie tvoje trapne komentare vobec nic nedaju..

 

Nenavážaj sa prosím Ťa do F.B., do neho sa navážam ja. Už som mu písal SZ, kde som mu objasnil, že vôbec nie je ftipný a odvtedy sa na mňa hnevá (viem to, lebo ma nepozval na Island). Daj radšej nejaké foto a urob recenziu, lebo ani Tvoj komentár vláknu nič nedal. Pepe73 už aspoň niečo pofotil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to nebolo vtipné? Nezasmial si sa ani raz? To ma veľmi mrzí, veľmi som sa snažil byť duchaplný. Ach, mám sa ešte čo učiť?raz budem dúfam vtipný, a úroveň moje osobnosti sa pozdvihne aspoň kúsok bližšie k úrovni, kde je tá Tvoja, Johny.

 

Pekný víkend. Dúfam že bude pekné počasie, a Ty nafotíš skvelé fotky výboných hodiniek Invicta. Veľmi sa na ne teším.

 

F.

 

PS: Zaujímavé čítanie pre fanušikov?(kam sa ako "expert na Invicta hračky" samozrejme tiež zaraďujem.)

 

http://www.consumeraffairs.com/retail/invicta-watches.html

F.B. ak si to ešte stále nepochopil ja tu teraz neriešim hodinky, ale že si kus chuja a čo pozerám tak ta tu berie asi každý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, nerozumim tomu, jak muze chlap napsat blbost typu "ty hodinky jsou velke a tezke a ze mu budou vadit a jine" tak jste chlapi nebo zzenstilci? jinak pepe, kdyz jsi psal, ze se ti libi ta robustnost, tak jsem si predstavoval, ze podkladova cast hodinek(ruka) bude taky trochu masivnejsi a ono je to paratko, na kterem to fakt moc nestymuje..........

 

edit: johny petka ma pravdu

Upraveno uživatelem jiri78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...