Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

zdravím fanúškov Invíct :) nedávno som pozeral nové invicty na ebayi a narazil som na tieto: http://i.ebayimg.com/t/Invicta-Mens-1948-Vintage-Coll-Swiss-Made-Automatic-18K-Alligator-Strap-Watch-/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$(KGrHqR,!hoFC8Tys6G2BQ2kQdZES!~~60_57.JPG

 

nestihol som ich kúpiť ale myslim ze su krasne,su to automaty a myslim ze velmi podarene,remienok z aligatorskej kože O.o

 

http://i457.photobucket.com/albums/qq299/lovatobarry/Invicta%201948%20vintage%20collection%20swiss%20watch/Invicta5-14-10010.jpg - pohlad zozadu

 

 

 

 

dalej som nasiel celkom zauimavú limitovanú edícu quartz pro diver 1248 - http://i1133.photobucket.com/albums/m581/azi_taurus/IMG_2139_zpsd679e624.jpg

 

zisťoval som o nich viac a majú japonský strojček TMI VK67- tento montuje do svojich hodiniek napr. Seiko. Čo na ne poviete ?

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Diver 8926OB, velikost 40mm. Posledních pár měsíců do nich montují Seiko NH35A - 24 kamenů. Nyní, po několikatýdenním zaběhnutí, +7s/den. Osadil jsem je NATO strap. Myslím, že teď dostaly ten správný šmrnc. Za 85 dolarů opravdu za pusu, vezmu-li v potaz Submariner look, zpracování a slušnou přesnost. Miláčci.

post-26293-044139600 1361209200.jpg

post-26293-034974600 1361209234.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi Invicta hodně líbili....dokud jsem nezačal číst chronomag fórum :-) Teď je rozprodávám a mé zápěstí obepínají Tissot pr 516 gl automatic ...... a jsem šťastnej člověk :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem již 4 roky velmi spokojeným majitelem modelu 4838 Chronograph. Nejsou to moje jediné hodinky a musím říct, že za ty léta co se mi střídá na ruce vše možné na ně nedám vůbec dopustit. Bohužel je díky nutné investici do nového auta musím společně s dalšími poslat do světa, ale kdo přemýšlí o dobrých a relativně levných hodinkách nemusí se bát. Důležité je si dobře vybrat. Mezi Invictami je hromada levného šrotu, ale i kousky, které snesou srovnání s dvojnásobně dražšími značkami. Bohužel zrovna u nás se prodávají spíše ty levnější. Hlavně se nenechte znechutit těmi výpady, že to jsou křápy :) Vlastní zkušenost je nejlepší.

Upraveno uživatelem openspace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky já se přidám ke kladnému hodnocení. Poměr výkon/cena zatím bez konkurence. Své Invicty 5053 mám sice jen pár týdnů, ale co se přesnosti týká, jsem příjemně překvapený. Naprosto srovnatelné například s SMP, které mám také ve sbírce. Kvalitu zpracování zatím těžko hodnotit. Uvidíme za pár měsíců. Zatím OK.

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

 

Tak rozhodol som sa ze si kupim nove hodinky, nemal som predstavu aku znacku ale chcem som mohutne pekne vyzerajuce, kvalitne a zaujimave hodinky, prezeral som si obrovske mnozstvo hodiniek ale prisli mi vacsina fadna a nudna, tak mam dvoch znamych co vlastnia vacsie mnozstvo hodiniek a jeden znich ma asi 8 hodniek znacky invicta, a bol maximalne spokojny ci uz kvalitou prevedenie alebo spolahlivostou. Tak som sa zacal ponich obzerat a pravdupovediac zamiloval som sa donich, bol som aj v obchode kde ich predavaju a vyskusal som ich boli nadherne az na tu cenovku co sa pohybovala okolo 1000 e, presnejsie u modelu invicta venom 0359 a aj to prepracovanie cital som hlavne skusenosti uzivatelov a fakt si ich nevedeli vynachvalit. Na prve negativa na znacku invicta som natrafil az na tomto fore, vacsinou co som cital tak tie negativa opakovali ti isty uzivatelia, prislo mi to ako aj na inych forach o mobiloch, autach a dasli veciach kde si kazdy chvali svoje a bije sa do prs :-) Kazdemu sa paci nieco ine, niekto ma rad nieco extravagantnejsie niekto decentnejsie, niekto ma rad starsie hodinky lebo maju historiu atd. neviem preco by mal niekto reagovat takymto sposobom ako ,, toto chces nosit na ruke? :-D,, nebudem tu menovat uzivatela ktory take nieco vypusti z ust, respektive napise na toto forum. to je uz len ukazka inteligentonsti daneho ekzeplaru, dalsou vecou je aj vek je jasne ze clovek ktory ma 50 rokov sa mu paci uplne nieco ine ako napr. 20 rocnemu. Cital som tu aj negativa na znacku Fossil, ja aj brat ich vlastnime, mam ich uz 9 rokov, a jedine co som nanich riesil bola cca kazde 2 roky baterka inak idu paradne. Hodinky maju hlavne splnat dva zakladne pricnipy a to aby ukazovali cas a aby uzivatelovi robili radost, a tak to je u vacisny ludi ktory nosia hodinky, nie kazdy je zberatelom a nie kazdy je ochotny vyhodit stovky ci tisice eur za hodinky, ide im len oto aby im isli a aby sa im pacili a robili im radost. Tak pre tych ktory tu chodia a pytaju sa na dane hodinky, pani im povedia ze tu su uplne vrak a nech si ide pozriet znacku Seiko alebo Omega, a preco ? ja som si pozeral aj Seiko aj Omegy a fakt ani jedne sa mi nepacili tak snad si nebudem kupovat nieco co nebudem nosit na ruke a nepaci sa mi to, kazdy nech si kupit to co mu spravi radost a co sa mu paci. Tolko asi mojej reakcii k niektorym prispevkom ktore som si tu precital. Ja neodsudzujem ziadnu znacku, kazdy ma moznost vyberu a kazdy si kupi to co sa mu paci a co si moze dovolit. Ja som sa nakoniec rozhodol pre Invicty, velmi sa mi zapacili skeletony, nakoniec som si vybral Invicty 1844 od beznych invicta skeletonov su odlisne od toho ze korunku maju na druhej strane a aj velkostou od beznych 52 mm maju 47 mm, co na kazdodenne nosenie mi uplne vyhovuje, ale pritom to neostalo nakoniec som si objednal este jedny :-) Invicta Venom 10785 vpodstate su rovnake ako invicty venom 0360 o ktore ma zaujem aj zakladatel tejto sekcie stym rozdielom ze miesto kozeneho remianka maju kovove, Nechcel som tu prikladat nejake fotky z internetu, takze ak ich budem mat sfotene tak prilozim tu aj fotky. Pekny den

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám další přírůstek a to rovnou dva!! Invicta sea hunter 1063 a 1064. Získal jsem díky podpoře dvou členů z fora st1g a NERO 8, kterým za to děkuji!!!

 

http://forum.chronomag.cz/uploads/post-20229-081473700%201352552412.jpg

Upraveno uživatelem trog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...