Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

Správná volba. Tady je moje rodinka kožených mužíků. Nejdýl mám Wave a z něj mám dodnes největší radost. Už se mnou letěl i propašovanej letadlem (poprvé jsem to ukecal a na cestě zpět jsem ho poslal spolu s mobilem a tý krabičce zřejmě nikdo nevěnuje pozornost :-))

post-322-004109400 1344022838.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a k čemu to vlastně máte ?

 

Ty nevycházíš z baráku, nebo co? :D I když je pravda, že mě se to celkem dost hodí i doma, otvírání pivka je pro mě rituál a otevírat ho zubama, třeba jako moje mladá, to jako nedávám"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

A je doma fešák :rolleyes: Po deseti minut seznamování vypadá opravdu dost dobře, kvalitní zpracování a moc pěkné nástroje" Funkčnost se ale ukáže až při práci a na cestách" Trochu jsem se bál ty Číny, ale je na něm nápis jak kráva, MADE IN USA, takže spokojenost maximální :smile_anim:

Ahoj, přemýšlím, že ho pořídím taky, jaká je Tvoje zkušenost po letech ( teda pokud ho ještě máš a používáš ), jsi s nim spokojený ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jako bývalý podiový technik a šofer jsem měl Wave který jsem časem za vyměnil za Victora. Ledr má podle mne líp udělané pouzdro na nošení a lépe se drží v ruce. Při hrubém zacházení jsem ulomil špičku kleští a nepřijde mi tak tuhý jako Victorinox. Victorinox má zavírání kapsičky na suchý zip a časem se vychechlá a pak při různých akrobatických polohách rád vypadává.V podstatě jsem oba používal skoro denně jako pracovní nářadí a osvědčily se mi oba.

Upraveno uživatelem Skarohlid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přemýšlím, že ho pořídím taky, jaká je Tvoje zkušenost po letech ( teda pokud ho ještě máš a používáš ), jsi s nim spokojený ?

Ahoj, i po letech velká spokojenost, má vše co potřebuji, docela i dost využívám přiložené bity. Vše chodí jak má, žádné vůle. Akorát nejde moc nosit za opaskem na každodenní nošení, protože je těžký a velký, zlatá švýcarka :-) Ale zase jak pro koho, kamarád ho má u sebe 24 hodin. Já ho doporučuji...

post-364-0-39499600-1484465315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...