Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

LV kabelky tak 40+ a pouze canvas, co se týká odpovídajícího výběru...

nevim kde ty ceny bereš ale budu konkrétní.

 

Newerfull střední nebo malá teď nevím, Damier tuším 26 v červeným máku Epi 28. Klasika největší

 

 

Přes rameno v Damier 27. cena ze čtvrtku.

 

Vy co jejich manželky neocení kvalitu a nadčasovost vám to neberu. u kabelek je to jak s hodinkama.

post-24237-0-37692600-1448281947_thumb.jpg

post-24237-0-38749800-1448281948_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je to jak s hodinkama. pokud žádnou LV ještě nemá tak doporučuju začít něčím základním, klasikou. Epi je kůže a je krásná ale nevydrží tolik jako canvas/plátno.

 

canvas damier je to co jsem dal na obrázku. je neuvěřitelný kolik ten materiál vydrží. tu zdědí ještě tvoje dcera :-) asi to kvůli hejterům bude lepší řešit v sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim kde ty ceny bereš ale budu konkrétní.

 

Newerfull střední nebo malá teď nevím, Damier tuším 26 v červeným máku Epi 28. Klasika největší

 

 

Přes rameno v Damier 27. cena ze čtvrtku.

 

Vy co jejich manželky neocení kvalitu a nadčasovost vám to neberu. u kabelek je to jak s hodinkama.

 

No nevím, naposledy jsem kupoval z kabelek GAIA za nějakých 42,500 a bylo to plátno, kůže byly kolem 60KKč Ale jasně, že ty levnější jako jsou Speedy se dají pod 30 úplně v klidu. 

 

Ale že by Neverfull (osobně se mi nelíbí, ale nosit to nebudu, že) stála v EPI jen o 2KKč oproti plátnu se mi nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Chlapi, co nehodinkovýho kupujete pro své drahé polovičky?:-) Chtěl bych letos něco ve stylu " Z Pařížský", cca 30 TCZK, ale protože se tam chodím dívat jen na hodinky, nemám vůbec páru jestli je to adekvátní částka, nebo směšně málo:-) Kabelka, šperk... Máte zkušenosti?:-)

Doporucuji salu od burberry, nejak se mi na holkach libi. U LV se mi libi ty mensi decentnejsi veci, pripadne penezenka mont blanc - taky jsou ty damske hezke.

 

Jo a jeste kdyz nekdo doporucoval kosmetiku, tak zajdi tady, uz ten obchod je celkem zazitek ;) http://www.madeleine.cz/

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...