Přejít na obsah

Co kupujete na Vánoce


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Spíš to předtím někde zkusit, u známých atp. Mám 2 holky (2 a 4 roky) a od 1,5 roku si s tím obě hrají, teď už přecházejí na standardní lego s malýma kostickama u úplně v pohodě.... naopak synovec 3,5 to sice nežere, ale nebaví ho to, nestaví a stavby jiných jenom ničí...

Upraveno uživatelem gathis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by se libil jeden velky spolecny rodinny darek pod stromecek....treba dovolena na deset dni nekde v Karibiku...ale to jsou sestimistni cisla...

my si s drahou nadelili Mauricius se stopoverem v Dubaji na 11dni, ale tim padem nebude zadna kabelka, sperk, nic :) je fakt, ze se ji hrozne libi moje novy Carrery, ale stejne by to neunosila. a nasa hvezda dostane asi zase NTB, bo ten jeji uz to ma za par - chova se k nemu jak hovado..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ktery Lego Duplo by jste doporučili pro kluka 1,5 roku?

dnes jsem v reichu viděl playmobil...něco jako duplo a bylo to dělaný jako adventní kalendář.https://www.feedo.cz/obchod/hracky/rozvoj-a-aktivita/playmobil-adventni-kalendar-1-2-3-vanoce-v-lese-od-srpen-2015/ a je to od 1,5+

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem v reichu viděl playmobil...něco jako duplo a bylo to dělaný jako adventní kalendář.https://www.feedo.cz/obchod/hracky/rozvoj-a-aktivita/playmobil-adventni-kalendar-1-2-3-vanoce-v-lese-od-srpen-2015/ a je to od 1,5+

 

Jen se zeptám, jakou jsi jel cestou do Reichu? Já minulý týden čekal poprvé přes hodinu na čáře :frusty: .

 

Jinak u nás je to jasný, dcerka lego, takové ty postavičky/figurky od Schleich a nějaké auto na DO plus knížky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...