Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

A něco pro ostatní - IMHO dvě nejklasičtější a jedny z nejjemnějších malt whisky vůbec:

http://img140.imageshack.us/img140/9379/wh...klasik01tv8.jpg

Glenlivet :) Na kopcích stály tři hrady, jak praví jedna stará báseň, ale kde je jim konec... Ale palírna vydržela :)

Obě tebou vyfocené pochoutky si občas dá i má žena, které prý jinak whisky chutná jako mýdlo. Docela by mě zajímalo, kdy mýdlo jedla, že to tohle tvrdí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Laphoraig Ti Kamile nějak "nejede" :D ....je skoro plný....... a hodinky už jsou de facto prodaný ....takže můžeme pít :)

Naopak, šetřím si ho!

 

Něco pro Kamila

Lagavulin bych si dal.:) A na Ardbeg se chystám při dalším nákupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laphoraig Ti Kamile nějak "nejede" :D ....je skoro plný....... a hodinky už jsou de facto prodaný ....takže můžeme pít :)

Naopak, šetřím si ho!

 

Něco pro Kamila

Lagavulin bych si dal.:) A na Ardbeg se chystám při dalším nákupu.

Kamil ho šetří pro mě :D

 

Jo a ta Dalmore (cigar malt) je možná ještě výraznější než Laphroaig. A nechutná vůbec nikomu. Prý jako bych vyluhoval Partagas (velmi silný doutník) v levném chlastu. No nic, aspoň mi jí víc zbyde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych tu měl dvě Highland specialitky. Glendronach plně zrající v sudech od sherry a "cask strenght" 57,2% vol. Glenmorangie.

http://img236.imageshack.us/img236/3566/wh...pecial01ll5.jpg

Glendronach jsem ještě nepil. Určitě je krásně nasládlá, díky těm sudům.

Glenmorangie jsem pil a je dobrá. Ale naprosto nevím, jak vyslovit její jméno a dokonce ani kolegové z Anglie a Skotska to netuší. Ale jako pomeranče prý určitě ne, jak mi bylo sděleno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Glendronach jsem ještě nepil. Určitě je krásně nasládlá, díky těm sudům.

Glenmorangie jsem pil a je dobrá. Ale naprosto nevím, jak vyslovit její jméno a dokonce ani kolegové z Anglie a Skotska to netuší. Ale jako pomeranče prý určitě ne, jak mi bylo sděleno...

Glendronach by chutnala i tvé ženě (já už koupil třetí flašku).:)

Někde jsem na webu zahlédl výslovnost whisky (jako máme u hodinek), zkusím si vzpomenout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol:

Bacha, aby ti Stalin ty lahve nevychlastal...

Mně ne,já se vínem zabývám pouze okrajově,a z donucení =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- jinak skotskou nemusim (vyjimku tvori VAT69).....

Tak to jsme v této republice asi dva, Vatka je má nejmilejší. Jediná kterou jsem ochoten koupit. Když jsem "odměněn" nějakou jinou, buď s ní následně potrestám někoho dalšího nebo jí vyjímečně vypiju, ale není to ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...