Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Mne sa pacia :) nemat par Timexov v tomto style uz doma, idem do nich

Odesláno
Odesláno

ty Alpiny teda vypadají fakt dobře

Odesláno
před 36 minutami, saquinas napsal:

ty Alpiny teda vypadají fakt dobře

Mi na nich vadí, že je to bronze PVD coating a ne klasický echt bronz. Vždyť to bronzové pouzdro přece nemůže být dražší než ocel + PVD.

Odesláno

Vypadají celkem masivně, a prvně vidím, že mají průhled na strojek 

Odesláno
před 3 minutami, Datel napsal:

na mě tam juklo 

Christian Dior
La D De Dior Ladies Watch
Model CD040110A021

až jsem se orosil

 

Ono se to mění podle místního času, ale taky pěkný kousek 😁

Odesláno
před 4 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Ono se to mění podle místního času, ale taky pěkný kousek 😁

a taky se ti překlopilo špičaté výročí, tři čtverky už je závazek

Odesláno (upraveno)

Mimochodem

na timestore mají doprodej BocciaTitanium, značka sui generis, ale co. Mají to tam za o něco víc jak poloviční cenu proti konkurenci, počítám jeden dva kousky od modelu. Takže jsem 6 titanových kousků pořídil (ale dva z toho poslal zpátky ;o) To zpracování je slušné, na to moje domácí žvýkání mi vyhovují (taky zaplní hodinkovnici, tak člověk chvilku nepošilhává)

- byl sem se tam podívat znovu a budete zklamáni - skoro žádné hezké tam po mě nezůstaly...

Upraveno uživatelem Datel
Odesláno
Před hodinou, Roman-ZA napsal:

nic tam nevidim ... 

druhé svrchu `;o)

ale na nich zas já nic nevidím (nejsu cílovka, vypadá to jako solidní zboží, ale u mne holt žádnou slintage nespustily)

Odesláno
V 24. 2. 2022 v 20:41, Datel napsal:

Mimochodem

na timestore mají doprodej BocciaTitanium, značka sui generis, ale co. Mají to tam za o něco víc jak poloviční cenu proti konkurenci, počítám jeden dva kousky od modelu. Takže jsem 6 titanových kousků pořídil (ale dva z toho poslal zpátky ;o) To zpracování je slušné, na to moje domácí žvýkání mi vyhovují (taky zaplní hodinkovnici, tak člověk chvilku nepošilhává)

- byl sem se tam podívat znovu a budete zklamáni - skoro žádné hezké tam po mě nezůstaly...

Tvl, jak jsi psal o Timestore, tak jsem tam, já blbec, kouknul a samozřejmě to zase odnesla má peněženka! 🤪 Že já jsem sem lezl. A taky tam. :wallbash:

Odesláno
před 18 hodinami, tombas napsal:

Tvl, jak jsi psal o Timestore, tak jsem tam, já blbec, kouknul a samozřejmě to zase odnesla má peněženka! 🤪 Že já jsem sem lezl. A taky tam. :wallbash:

zdar,.ale uznej, že jinde by to holka odnesla víc ;o)

Odesláno

@Datel ale vzhledem k tomu, že to nejsou hodinky za 1500,-, ten zářez je dost citelný. Kdybych tam nelezl, nekoupím nic a jsem v pohodě. :guitar:

No, stalo se, byl jsem ve zvláštním citovém rozpoložení a dokázal jsem si to v tu chvíli zdůvodnit. A jo, ta cena ještě po slevě 5 % za věrnost byla nejnižší v celé Evropě (dle Chrono24). Teď ještě aby mi dobře sedly, v pondělí by měly dorazit, tak potom se pochlubím.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...