Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, tombas napsal:

@Datel ale vzhledem k tomu, že to nejsou hodinky za 1500,-, ten zářez je dost citelný. Kdybych tam nelezl, nekoupím nic a jsem v pohodě. :guitar:

No, stalo se, byl jsem ve zvláštním citovém rozpoložení a dokázal jsem si to v tu chvíli zdůvodnit. A jo, ta cena ještě po slevě 5 % za věrnost byla nejnižší v celé Evropě (dle Chrono24). Teď ještě aby mi dobře sedly, v pondělí by měly dorazit, tak potom se pochlubím.

tak přinejhorším je můžeš poslat nazpátek. Já to nedělám rád, ale už se i to stalo. Netknuté, ve fóliích, ale nesedly, tak co. Kdyby měli paušální poplatek za balení a dopravu, co by v takovém případě nevraceli, tak by mi to přišlo docela fér, ale zatím to myslím vracejí komplet. Zatím mají u mne úspěšnost tak 75 procent, tak snad nevykrvácejí.
 

Jsem zvědavý, cos ulovil.

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronometer Brajtle s Etou za 2340€

https://www.chronext.de/breitling/navitimer/a173151a1b1x1/V30744

Screenshot_20220226-212114809.thumb.jpg.6d5ad800955efbb649e3d3888e0d8956.jpg

kupon „WATCHVICE“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to blíží  :guitar:

25. 02. 2022 12:58:23 Příjem elektronických dat k zásilce. Čekáme na předání zboží od odesílatele k přepravě.
25. 02. 2022 15:10:42 Zásilka byla převzata řidičem a míří na depo
25. 02. 2022 16:18:05 Příjem zásilky na podacím místě DEPO Bratislava, Petržalka, Kopčianska 92/A.
28. 02. 2022 05:29:25 Příjem zásilky na expedičním depu Ostrava, Nad Porubkou 2396.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak má to ještě dohru - hodinky budu vracet a to hned z několika důvodů:

1) originální řemínek má poškozené prošití (párá se) - já vím, blbost, ale proč to tolerovat, když je to nové a zaplatil jsem za to

2) korunka se po vytažení do polohy 1 a 2 dost viklá, to jsem u žádných svých hodinek nezažil.

3) rotor je nadměrně hlučný, jako by bylo suché ložisko - ano, o větší hlučnosti strojků Orient jsem toho četl dost a na funkci to nemá vliv, ale z dlouhodobého pohledu by mi to vadilo.

Na druhou stranu ty hodinky jsou opravdu hezky udělané, číselník je jako tmavě šedá metalíza bez krycího průhledného laku - má kovový vzhled s lehce třpytivými částečkami.

Ručičky vypadají jako zlaté a jsou jemně broušené, paráda, čitelnost je výborná.

Ukazatel rezervy nátahu je super, zvlášť když hodinky nenosím non-stop, navíc automatický nátah je opravdu účinný.

A nakonec přesnost po jednom dni cca +3s, což je sice orientační, ale u nových hodinek pěkný výsledek.

Škoda, ale co už. Celkově jsem, vzhledem k pověsti Orient Star jako výkladní skříně značky, poněkud zklamaný, byť to může být jen jeden nepovedený kus.

 

PS.: mít po ruce Rudu z @ONYX servis hodinek, tak mu hodinky nechám zkontrolovat, případně doladit, ale má smysl tohle řešit u nových hodinek? :tired:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevracel bych a užíval bych si jich. Třeba ta viklající se vytažená korunka může prostě být konstrukční vlastnost. U jedněch hodinek jsem to už zažil. Pokud má korunka delší krček, tak to tak může být. A s hlučným rotorem bych si starosti nedělal už vůbec. Aspoň víš, že se točí. I to jsem už měl. Přesnost strojku ukazuje spíš na to, že je všechno v pořádku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, siwi napsal:

Nevracel bych a užíval bych si jich. Třeba ta viklající se vytažená korunka může prostě být konstrukční vlastnost. U jedněch hodinek jsem to už zažil. Pokud má korunka delší krček, tak to tak může být. A s hlučným rotorem bych si starosti nedělal už vůbec. Aspoň víš, že se točí. I to jsem už měl. Přesnost strojku ukazuje spíš na to, že je všechno v pořádku. 

Tak viz výše bych si jich teda taky moc neužil... Uplně nový párající se řemen je total propadák a zrovna korunku aby se vyklala opět od počátku bych taky nepřežil, ať je to vlastnost nebo vada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vážně nevím, rád bych dal těm hodinkám šanci, ale ne bez toho, aby je viděl hodinář. Řemínek by se možná dal vyreklamovat samostatně, i když nevím, jak by to řešili, originál se samostatně neprodává a navíc šířka 21mm není úplně běžně dostupná ani v náhradě. Reklamovat celé hodinky a čekat, že mi prodejce řekne, že je to vlastnost, aniž by ty hodinky třeba jen otevřel a zkontroloval, to se mi taky nechce.

Taky je nechci vracet bez udání důvodu, protože je velká šance, že by je dostal jiný zákazník v tomto stavu, takže do mailu popíšu všechny "neduhy" a řemínek nafotím.

V žádném případě nedávám nic za vinu prodejci, hodinky přišly v originálním balení se všemi fóliemi (evidentně nikdy nesundanými), takže vina je jednoznačně na straně výrobce a jeho výstupní kontrole (Seiko group, že se vůbec divím :D).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky.cz mají v akci Casio GBD-H1000. Jsou přibližně o dva až tři tisíce levnější než jinde (dle porovnání na Heureka.cz) a s dopravou zdarma. 

 

https://www.hodinky.cz/hodinky/casio-g-shock-bluetooth-solar-gbd-h1000-7a9er-645.html

Upraveno uživatelem dragys27
Oprava překlepu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...