Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Trochu mi to připomíná ty výprodejové akce, kdy se všichni snaží něco urvat a ve finále už je jedno co to je a za kolik. Nakonec těch výhodných nákupů bude jen pár a na zbytku obchod ještě pěkně vydělá. Je hrozně snadné, ale i nebezpečné nechat se strhnout davem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, já myslel, že těch 10plus je prdel, ale ono to fakt odečítá 10%!!! To je fakt síla. Chlapi, honem si tohle někdo kupte nebo mě klepne. Koukal jsem na ně už roky, ale tech 12-13000,- se mi fakt dávat nechtělo, ale za 7000,- !?!?!? 🙈 Zrušit tohle vlákno! Zrušit Timestore!!! Chceme zpátky svoje klidné životy!!! 😆

https://www.timestore.cz/ra-ac0l02r

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu Vas uklidnim - ony ty ceny na Timestore takhle byvaji, proste cas od casu se tam vyloupne neco hodne vyhodne, ale je to tak 1-2 ks per znacka, vcera se holt urodilo vice. Asi novorocni uklid skladu. Podle ceho co zlevnujou teda taky nechapu. Zrejme kdyz uz je to podle nich hodne lezak (tj. ma nejakiu dobu nulove nebo male prodeje), tak ho podpori vetsi slevou. A nebo kdyz nekde necoho nakoupi vic ks extra vyhodne. Samozrejme tedy jen spekuluju nahlas.

No nic, jdu radsi neco delat, nechci skoncit s par hodinkama, co jsem nechtel, jen ze byly ve sleve 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda zrovna v práci jsem, proto jsem impulzivně nezkusil pohledat ještě lepší slevový kód, i tak, e asi můžu být spokojen, a zároveň nešťasten, že jsem se nechal strhnout davem 🤣😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to nezkoušel, ať se přihlásí 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...