Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Dnes jsem objevil na creationwatches Seiko SNZG07J1 (made in Japan) se světlým ciferníkem za 129 euro plus další sleva 10% s kódem WINTER10. Doprava DHLkou zdarma, k tomu 32 euro celní poplatky, takže výsledek je krásných 148 euro. 🙂 

https://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-sports-89/seiko-5-military-automatic-sports-japan-made-snzg07-snzg07j1-snzg07j-mens-watch-2109.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tak nějak podobně, jsem je viděl na TimeStore v té slevoakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dragys27 napsal:

Dnes jsem objevil na creationwatches Seiko SNZG07J1 (made in Japan) se světlým ciferníkem za 129 euro plus další sleva 10% s kódem WINTER10. Doprava DHLkou zdarma, k tomu 32 euro celní poplatky, takže výsledek je krásných 148 euro. 🙂 

https://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-sports-89/seiko-5-military-automatic-sports-japan-made-snzg07-snzg07j1-snzg07j-mens-watch-2109.html

Bacha na tu dopravu zdarma, ať ti tam celníci k ceně za hodinky nepřilepí treba 40 dolarů jako paušál za mezinárodní poštovné a nepočítají DPH i z toho! Raději se s Creationwatches předem domluv, ať ti částku za hodinky rozdělí např 100Eur hodinky, 20 Eur poštovné. Pak to bude papírově v pořádku a nehrozí ti proclení vymyšlené ceny za dopravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dragys27 napsal:

Ja som ich hodil na timestore zo zvedavosti do kosika a s kuponom 10plus vysli za 163€. Co je tiez zaujimave a neriskujes to, co pise @Chronopetr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Chronopetr napsal:

Bacha na tu dopravu zdarma, ať ti tam celníci k ceně za hodinky nepřilepí treba 40 dolarů jako paušál za mezinárodní poštovné a nepočítají DPH i z toho! Raději se s Creationwatches předem domluv, ať ti částku za hodinky rozdělí např 100Eur hodinky, 20 Eur poštovné. Pak to bude papírově v pořádku a nehrozí ti proclení vymyšlené ceny za dopravu.

Děkuji za cenné informace, takové podrobnosti jsem nevěděl. Dosud jsem ze zahraničního obchodu nic neobjednával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, huno napsal:

Ja som ich hodil na timestore zo zvedavosti do kosika a s kuponom 10plus vysli za 163€. Co je tiez zaujimave a neriskujes to, co pise @Chronopetr

To je pravda. Rozdíl v ceně je minimální a v tom případě je lepší neriskovat a koupit to "doma".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dragys27 napsal:

Děkuji za cenné informace, takové podrobnosti jsem nevěděl. Dosud jsem ze zahraničního obchodu nic neobjednával.

No pro mě to byl taky šok a dodnes v podstatě nepochopitelná záležitost, jak český celník může proclít tabulkově přiřazenou cenu mezinárodní dopravy, když prodejce zboží posílá ze své země a cenu postovného tím pádem hradí a promítá už v ceně zboží. Ale je to tak a vyplývá to dokonce z pravidel EU, není to česká specialita.

U hodinek za stovky dolarů těch proclených cca 40 navíc tak nebolí, ale při objednavce řemenu nebo hračky pro děcko za 20 dolarů už je to hodně nepříjemné překvapení, když to člověk neví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja budem cochvila riesit preclenie zasielky z UK, ktoru mi Ward poslal uplne zadarmo. Su to endlinky na naramok, ktore normalne nepredavaju, cena je neznama.

Ako poznam nasich colnikov tak sa z toho nebudu vediet vysomarit... Co by som mal platit, ake DPH, clo, poplatky? Cena je nula, tympadom DPH je nula, clo nech si vypytaju 50 centov, preclenie 20 eur??? Drbnuty system toto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo celníci... Pamatuju si, že jsem kdysi dávno před naším slavným vstupem do IV říše jel pro nějaký auto a na tom samým place stálo krásný Uno logo s přetrženým rozvoďákem, chtěl za něj tenkrát 200 DM, což bylo skoro zadarmo. Ale na celnici jsme narazili, že to není možný a že je faktura falešná a podobný kecy, možná, že kdybysme absolvovali roky soudních tahanic a podobný kratochvíle, dopadlo to jinak, takhle jsme těm dobytkům dali víc za clo než za auto. Když krádež pro správnej tým, můžeš cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu specifická věc - Oris Big Crown ProPilot Worldtimer na koženém pásku (2 styly) mají v Koscomu v akci z 80k na 56k.

https://www.hodinky-koscom.cz/oris-big-crown-propilot-worldtimer-01-690-7735-4063-07-5-22-05fc-k0028638

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...