Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Eště, že je toho tolik ... vybereme si každý. Mě ale přijde, že čím dál od Evropy, tím líp ... míň turistů a komerce a přitom super služby. I to BoraBora se za těch posledních deset let posunulo a posledně i tam přibyli turisti, je to holt symbol exotiky. Ale platí, že Pacifik je Pacifik ... ale z česka bohužel není nic dál, takže je to dlouhej vejlet :D

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mauricius se s Réunion nedá srovnat, i když je to vedle. Mauricius se mi také moc nelíbil, celkem nuda. Réunion hory, pláže, každý den něco extra. Na aktivní dovolenou ideál.

Ještě, že je toho tolik. Teď jsem byl na St. Thomas a naprostá paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Maledivach me neskutecne chytlo potapeni a tak jsem zacal vybirat dalsi lokace podle toho taky  :lol2:  a manzelka k tomu nesnasi speedboaty takze zabava.

Mohu potvrdit - 10 dnů na safari s potápěním trase jižní, po Maledivách. Potápění potom 3x denní, + možný i noční. Byli s námi i lidi co se nepotápěli, třeba jen šnorchlovali. Každý den jiná lokalita, návštěva ostrova.

 

Ale pokud se potápíš na Maledivách, potom je těžké se dostat na stejnou úrověň (myslím rozsahem a množstvím fauny). Teď jsem se vrátil z potápění na Krétě a vlasně mrtvo.

A přemýšlet kam dál, další rok je těžké (předpokládám větší vzdálenost, tím vyšší rozpočet).

 

Talkže válení na odi na Maledivách je specifické, ale dá se to vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Středozemní moře obecně není nic extra co jsem slyšel... Já se těším na Komodo a Lembongan.

Podle zpráv, má být přístup na Komodo celý rok 2020 pro turistiku uzavřen.

A co Truk Lagoon? Zjišťuji letenky , případně skupinu, které mám v lánu se tam v 2020 vydat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nejsem nijak zcestovaly, ale my se ted vratili z Mallorcy a byli jsme spokojeni.

V hotelu 0 cechu, takze super a celkove ze vsech mist jsem potkal myslim ctvery, takze ideal.

Hotel nove zrekonstruovany, jidlo skvele (poloP), servis perfektni.

 

Pujcili jsme skutra a projeli celou Mallorcu a super zazitek na skutru. Sice jedna nehoda, ale vse dobre dopadlo

 

Vecerni zivot ideal, za me perfekt.

 

A goparking v Praze super:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My byli s prckem na Mallorce před pěti lety a bylo to parádní, chytli jsme pěkný apartmán a dobrou lokalitu. Vrátil jsem se tam minulý rok s kamarády ji projet na motorkách a naopak to byl jeden asi z mých nejhorších zážitků, asi nejvíc mi tam vadila miliarda Němců dělající neskutečný bordel, to bych radši ty Čechy :-) Celkově tam není moc kde spát pod širákem, protože je všechno zkoupený, oplocený, Mallorčané ani nebyli kdoví jak přátelský, to asi z těch bláznivých Němců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou mě proschera ve vlákně http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/98805-severn%C3%AD-polsko-sopoty-a-spol/?hl=%2Bpolsko+%2Bsopoty insiproval k návštěvě Polska, který jsme obytňákem nejprve projeli u pobřeží (komplet od východu až po německý hranice, zatímco letos jsme to vzali na Mazurský jezera a okolí.

 

Celkem nás tam zaujala lodní doprava na jezerech i kanálech, tak bysme se tam rádi za rok podívali s tím, že pronajmeme nějakou loď. Nemáte s tím někdo zkušenost? Mám na mysli zkušenost v rámci daný lokace, ne obecně s půjčováním lodi atd. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám se s ženou a rafanama (děti 6 a 9 let) na týden pod stan. Bereme kola. Doporučíte někdo vyzkoušený kemp v ČR, v rovinaté oblasti, kde by v okolí byly cyklostezky mimo silnice a ještě k tomu nějaké slušné koupání? Ne Břeclavsko (tam bydlím) a Třeboňsko a okolí (tam jsme  jezdili dost často). Díky moc.

Upraveno uživatelem davyt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...