Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Zkus mrknout na Kemp Rákosí ve Zruči nad Sázavou, mají solidní sruby a nebo spoustu místa pro stany. Cyklostezky po okolí, případně parádní KČT červená značka podél Sázavy v obou směrech plus koupání v Sázavě. A nebo Sporthotel Kácov, to je takový "lepší", je to taky u Sázavy, cca o 15km dál po proudu od Zruče. Mají super bazén....

 

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedmihorky pro decka v tom veku najsamlepsi, cyklotrasy asi spis kopcovite

 

Chystám se s ženou a rafanama (děti 6 a 9 let) na týden pod stan. Bereme kola. Doporučíte někdo vyzkoušený kemp v ČR, v rovinaté oblasti, kde by v okolí byly cyklostezky mimo silnice a ještě k tomu nějaké slušné koupání? Ne Břeclavsko (tam bydlím) a Třeboňsko a okolí (tam jsme jezdili dost často). Díky moc.

 

z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit muzes take Antýgl na Šumavě, krásný prostredi, kola, priroda, tury, zastavka u Stepana na steak.. hned bych jel!

Antýgl není zrovna rovinatý terén pro prcky na kole :eek: kemp OK. Museli by jezdit jen kolem kanálu na Modravu a do Srní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Stříbrného jezera jsme byli s dětma na jaře. Cyklostezky paráda, přesně co potřebuješ. Samotný kemp nic extra,celkem drahé ubytování ve starych karavanech a kuchyně v kempu většinou nabízela jen smažené. Ale dá se, vzpomínám na to rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě mně někdo poradíte: Chystám se strávit večer a dopoledne v centru Brna a rád bych se někde najedl - klidně v dobrým fastfoodu - kebab, hamburger, ... - doporučíte něco? Pak se chci taky trochu porozhlídnout. Špilberk je jasná volba, Zelnej trh, Petrov, orloj a střed města znám. Co by bylo poblíž k vidění? Řekněme tak do 20 minut v MHD?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poradíte kde na Floridě během zimy strávit cca týden?  Ideálně u moře, bezpečná oblast, s možností výletů do okolí bud autem nebo busem? Je tam toho mraky a nějak nevím kam jet :). Zvažoval jsem bud něco menšího jako třeba Key Biscyne nebo St Augustine, případně Tampa Bay? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus St. George island, tam se mi pokaždé líbilo, výlety směr Apalachicola. Určitě autem, je to turisty nepolíbená oblast. Pronajmeš si tam holiday house a jen odpočíváš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondrej, Tampa bay, alebo Naples alebo Fort myers. vsetko mas prejditelne autom, a si v zalive takze more trochu teplejsie.

  

Zkus St. George island, tam se mi pokaždé líbilo, výlety směr Apalachicola. Určitě autem, je to turisty nepolíbená oblast. Pronajmeš si tam holiday house a jen odpočíváš.

Díky kluci, to zní dobře, kouknu na to. Při návratu strávim jeste par dni v New Yorku, nejaky tip v ktrer oblasti se nejlíp ubytovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NY naopak rozhodně bez auta, kupodivu najdeš zajímavé ceny za slušný hotel okolo Empire state a Rockefeller centra nebo potom kousek směrem nahoru na Upper East ale nejvýš tak po 86th která jde skrz Central park. Tohle je takovej ten klasickej New York se vším všudy.

 

Ještě k té FL jak psal kolega Naples tak potvrzuju, tam to mám taky rád.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...