Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Mám trošku prizemnejsi dotaz. Nemá někdo tip na nějaký zajímavý, eurovikend? Jezdíme každý rok s manželkou na 3-4 noci. Chci dobrou leteckou dostupnost, Evropu. Aktuálně přemýšlím na Petrohradem,možná Brugy nevím... Termín nejspíš konec října začátek listopadu.

Soluň, Atény, Tel Aviv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vikendu a obecne cestovani Evropou mame za sebou mraky a nemohu nedoporucit nas milovany Lisabon.

Jako Porto je urcite pekne a utulne, ale v lete 2018 to bylo jedno velke staveniste a trochu to kazilo dojem.

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edinburgh doporučuji velmi. Je to destinace presně pro formát eurovikendu jako Porto. V Edi jsme byli srpen, příjemný počasí. V Porto jsem byl první tyden v prosinci.Bylo to na košili a večer lehký svetr. Plavba po rece uz byla na bundu. Lešení jsem nikde neviděl asi měli naklizeno před svátkama. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Edinburgh nechám na příští rok. Letos tedy Portugalsko. Jsem rád, že jste mi potvrdili mého favorita. Lisabon nebo Porto? Toť otázka. Jdu studovat a čerpat inspiraci.

Do Porta letím za měsíc, tak ti pak řeknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na Malte 3 dny sluzebne v unoru. 18 stupnu odpoledne v tricku, vsude pratelska atmosfera a pohoda. Ostrov jsem samozrejme nemel sanci procestovat, jen asi 4 hodinova prochazka Valletou, ale jo, mohla by to byt takova klidnejsi alternativa k velkym mestum....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi nemáte prosím nějaké tipy na maroko? Jedeme teď na 10 dní (bohužel drahá polovička je učitelka a bylo mi důrazně vysvětleno, že se pojede přes prázdniny)

 

Přemýšlím že bychom se zašili před horkem do hor, ale nevím nakolik je to reálné. Přilítáme do Marakese a pak zatím žádný větší program nemame. Jeden den bychom rádi vyzkouseli surfy ale když ne tak se svět taky nezbori.

 

Co se tyka auta tak tam jsem hodně na vážkách a moc se mi do půjčování nechce, ale určitě si nechám poradit od znalych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...