Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

https://hotel.invia.cz/recko/zakynthos/golden-sun/?gclid=EAIaIQobChMIgvr-043O4gIVF-d3Ch2eCQucEAAYAiAAEgJJjvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

To je ono ale koukám že už tam maji jiné ceny :( během 5 hodin asi vyprodáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky za tipy na tu Belgii a Ardeny pár stránek dozadu. Nakonec proběhl Dinant (nic moc), ten stejnej den ale Durbuy a to je parádní, na jeden den doporučuju, pak průjezd Ardenama na pobřeží Francie (Boulogne-sur-Mer), tam prima akvárko, pak den v Bruggách (celý dobrý) a Planckendael zoo.

 

Teď bych potřeboval opět poradit - chci vzít ženu na pár dní na Šumavu, nikdy tam nebyla. Vzali bychom kola a trochu to tam projezdili, s tím, že bych jí rád ukázal místní nejhezčí kouty. Trochu to znám v okolí Modravy, Strach, Kvildy, ale žádnej zázrak, byl jsem tam párkrát. Beru tipy na ideální ubytování, ideálně nějaký wellness, dobrý jídlo, případně tipy kam okolo.. dík! Jo, za čtrnáct dní:)

na bajk bych zkusil toto http://javornickeokruhy.cz/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Kapverdy je jina liga bych řekl.Mnohem lepší a taky dražší.

 

V čem jsou lepší? Já si upřímně Zakynthos zamiloval, mám ho projetý dvakrát komplet na motorce se spaním po venku, letos jedu po třetí s děckama relaxovat. Super lidi, jídlo a co tam mám nejradši je typ pláží a úžasné koupání. Na Kapverdách jsem nebyl, ale myslím že oceán ti takovou pohodovou koupačku neposkytne, samozřejmě tam budou jiné plusy. Já moc nerad porovnávám, protože si myslím že každá země ti poskytne něco jiného, něco lepší něco horší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kapverdách není hlava na hlavě, stačí odejit pár metru od hotelové pláže a máš soukromou pláž pro sebe, je to ještě "nezkažená" země turizmem jestli se to dá takhle nazvat.

Někdo vyhledává vyložené větrné sporty což na Zakynthosu nehrozí,je to takový rybník :)  ale jak píšeš, vše má svoje plusy i minusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kapverdách není hlava na hlavě, stačí odejit pár metru od hotelové pláže a máš soukromou pláž pro sebe, je to ještě "nezkažená" země turizmem jestli se to dá takhle nazvat.

Někdo vyhledává vyložené větrné sporty což na Zakynthosu nehrozí,je to takový rybník :) ale jak píšeš, vše má svoje plusy i minusy.

Jasný, o sezóně samozřejmě ano. Já lítám vždy mimo sezónu, a třeba konec září jsi na Zakynthosu jak king pomalu sám...turistickým továrnám se vyhýbám, letos s děckama to ale překousnu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey: viem o tom prd, ale teraz som videl tento document https://www.ceskatelevize.cz/porady/11559887345-krajinou-domova-ii/216562260520001-jezerni-hory/ a vyzeralo to tam perfektne, tak hadam Ti miestny borci poradia:)

 

 

Podle rozpočtu - ubytování Srní - Penzion Mechovský dvorec, Penzion Panenka, Antigl - kemp, ubytování Modrava - Klostermannova chata, Pivovar Modrava (Lyer). Výlety - Březník - pohoda, Oblík - nikdo není, Poledník - hezky vidět, pramen Vltavy (masakr - stromy zmizely, to vlastně všude), Prášilské jezero, Prášily, Hůrka kaple, dále je to už Čertovo,Černé jezero.

 

 

na bajk bych zkusil toto http://javornickeokruhy.cz/

Díky pánové! Něco z toho dám dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kapverdách není hlava na hlavě, stačí odejit pár metru od hotelové pláže a máš soukromou pláž pro sebe, je to ještě "nezkažená" země turizmem jestli se to dá takhle nazvat.

Někdo vyhledává vyložené větrné sporty což na Zakynthosu nehrozí,je to takový rybník :)  ale jak píšeš, vše má svoje plusy i minusy.

A  trávu tam mají za 10? celou igelitku z Tesca :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám trošku prizemnejsi dotaz. Nemá někdo tip na nějaký zajímavý, eurovikend? Jezdíme každý rok s manželkou na 3-4 noci. Chci dobrou leteckou dostupnost, Evropu. Aktuálně přemýšlím na Petrohradem,možná Brugy nevím... Termín nejspíš konec října začátek listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vazeni parking u airport Dresden?

Co jsem cetl na webu, mozne snad u bytovek v Klotzsche a dojit kilak pesky, mate nejake tipy/zkusenost? Letim o prazdninach na dovcu s rodinou...

Ahoj, vrátil jsem se před týdnem a řešil skrz cestovkou a na 8 dni to stalo 15 euro. Asi 5 minut chůze od letiště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mám trošku prizemnejsi dotaz. Nemá někdo tip na nějaký zajímavý, eurovikend? Jezdíme každý rok s manželkou na 3-4 noci. Chci dobrou leteckou dostupnost, Evropu. Aktuálně přemýšlím na Petrohradem,možná Brugy nevím... Termín nejspíš konec října začátek listopadu.

Budapest, Lisabon, Rim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...