Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

14 hodin? To tam lítáš letadlem! Já vyjíždím kolem 18h a na Hvaru u domu jsem kolem poledne (když dobře chytnu trajekt!). A to frčím celou cestu po dálnici, včetně Slovinska. Je pravda že řídím sám a sem tam musím zdřímnout. A taky vozím kuřáka, co by furt vyhuloval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj díky. Tož jsem zvědav, naposledy jsem tam byl přes několika lety a to jsme jeli taky přes Maďarsko a pak přes Bosnu. Jinak od tý doby jsme byli spíš obytňákem, což implikuje trochu jiný preference výběru silnic. Každpádně se těším, snad se Žuljana za těch pár let moc nezměnila.

Pár let je kolik ? Za posledních 6 let se nezměnila :-) ( chodil jsem tam na zmrzlinu ).

 

14 hodin? To tam lítáš letadlem! Já vyjíždím kolem 18h a na Hvaru u domu jsem kolem poledne (když dobře chytnu trajekt!). A to frčím celou cestu po dálnici, včetně Slovinska. Je pravda že řídím sám a sem tam musím zdřímnout. A taky vozím kuřáka, co by furt vyhuloval ;)

Mám na to pomocného řidiče :-)) a jedu jen s malejma zastávkama ( psst). No vidíš a to teď jezdím o cca 30 km dál než ty :-). A snažím se držet povolených rychlostních limitů.

 

Jinak sorry za kecání, dovča mě čeká až za 61 dnů :-(.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár let je kolik ? Za posledních 6 let se nezměnila :-) ( chodil jsem tam na zmrzlinu ).

 

Mám na to pomocného řidiče :-)) a jedu jen s malejma zastávkama ( psst). No vidíš a to teď jezdím o cca 30 km dál než ty :-). A snažím se držet povolených rychlostních limitů.

 

Jinak sorry za kecání, dovča mě čeká až za 61 dnů :-(.

No, vlastně to není tak dlouho, naposledy jsme tam byli v roce 16. Domek hned u vody, klid a pohoda. Večer lignje na žaru, případně dagnje na buzaru. Jen na to jejich místní víno si musím dycky zvyknout. Obvykle mi to trvá tak první 3 - 4 skleničky ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nevozit to víno domů, tam už (ne)chutná jinak :)

Za mě krabička (ENC) dobrý, nejen těch 20%, ale brána na krabičku je vždy ta nejrychlejší i oproti kartám. A hlavně je jedna, tak nemusíš zmatkovat do které fronty najet :D O hotovosti se nemá cenu bavit.

Sretan put ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, chceme s ženou a tříletým synkem na týden někam po ČR na pohodu. Prcek je blázen do vlaků, takže nějaká úzkokolejka, okruh s dětským vláčkem nebo tak něco by bylo super. Představuju si penzionek s houpačkou a pískovištěm, ohniště na buřtíky je plus, někde poblíž by ještě mělo být koupaliště, klidně s hlubokou vodou, prcek s náma plave. Kdyby byla plná penze přímo v rámci ubytování, tak skvělý, jinak nějaká slušná restaurace přes ulici, třeba. Víte někdo o něčem, můžete doporučit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi někdo prosím nějaké zajímavé výlety v okolí Liberce?

 

Počítáme s:

- České švýcarsko

- ZOO

- Ještěď

- plavecký bazén Liberec

 

V jakém stavu je Babylon? (od lidí z MB mám info, že je v hodně dezolátním stavu)

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, chceme s ženou a tříletým synkem na týden někam po ČR na pohodu. Prcek je blázen do vlaků, takže nějaká úzkokolejka, okruh s dětským vláčkem nebo tak něco by bylo super. Představuju si penzionek s houpačkou a pískovištěm, ohniště na buřtíky je plus, někde poblíž by ještě mělo být koupaliště, klidně s hlubokou vodou, prcek s náma plave. Kdyby byla plná penze přímo v rámci ubytování, tak skvělý, jinak nějaká slušná restaurace přes ulici, třeba. Víte někdo o něčem, můžete doporučit?

 

Pokud by vám vyhovoval termín 14.7. tak můžete jet sem:

http://zeleznice600.cz/wp/

 

a ubytovat se zde:

https://www.slovackydvur.cz/ubytovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi někdo prosím nějaké zajímavé výlety v okolí Liberce?

 

Počítáme s:

- České švýcarsko

- ZOO

- Ještěď

- plavecký bazén Liberec

 

V jakém stavu je Babylon? (od lidí z MB mám info, že je v hodně dezolátním stavu)

Tam by som nespal ale zevraj renovovali aquapark

Hotel top je Pytloun Grand Imperial v rovnakej cene

Chodím tam cca20x ročne a doplnil by som IQ park (oproti Babylonu ) keď si s deťmi a trosku ďalej je napr Tisa kde je krásna príroda výborne jedlo v hotel ostrov Tisa

 

 

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi někdo prosím nějaké zajímavé výlety v okolí Liberce?

Jablonné, hrad Lemberk, Sloní kameny, restauce Rynoltice 1 den.

Hrádek na kolech tam na koupačku na Kristýně, prohlídka mokřadu na Kristýně, na kolech zpět - 2 den

Jizerky na kolech, pivo v malopivovaru v Lukášově u Lbc 3 den.

Vlakem do Jakuzsic, zpět pěšky nebo na kolech přes hory, stop na Jizerce, Protržená přehrada 4 den.

Zittau (vlakem?), Oybin, úzkou tam i zpět 5 den

Jeskyně Boskovské dolomitické, Malá Skála 6 den

Nebo více napiš SZ.

Upraveno uživatelem alky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, chceme s ženou a tříletým synkem na týden někam po ČR na pohodu. Prcek je blázen do vlaků, takže nějaká úzkokolejka, okruh s dětským vláčkem nebo tak něco by bylo super. Představuju si penzionek s houpačkou a pískovištěm, ohniště na buřtíky je plus, někde poblíž by ještě mělo být koupaliště, klidně s hlubokou vodou, prcek s náma plave. Kdyby byla plná penze přímo v rámci ubytování, tak skvělý, jinak nějaká slušná restaurace přes ulici, třeba. Víte někdo o něčem, můžete doporučit?

S dcerkou jsme jezdili sem: http://www.penzioncervenak.cz/, poblíž je Pilská nádrž, vláček jezdí tady:http://www.vagonpolnicka.cz, nebo do: https://www.sikland.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, jmenovitě nickolas a kuntak, hlásím, že jsem tu. Cesta naprosto luxusní. Dálnice v Chorvatsku úplně prázdný, takže i na mytnici bylo fuk jak platíš. Nakonec nejvíc omezení (tj. zpomalení) v Rakousku, ale nic hrozného. Jediny zpoždění byl přechod Slo/Hr kde jsme byli asi 3/4 hodiny. Nicméně ve finále 13 a půl hodiny je dle myho v pohodě, když jsme v 8 ráno vyjížděli ani jsem nedoufal, že o půl 10 vecer uz budu cucet z terasy na moře a pít pivo (víno se zatím chladí). Tož tak. A i když to patří asi jinam, tak musím pochválit našeho Kevina, jak syn prekrtil Caddy, za spotřebu 5.1 aniž bych se snažil o nějakou ekonomy jízdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...