Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, vzduch napsal:

pro Campino: se chystám v září do Tater. Je to průjezdné nebo raději objet přes Těrchovou?

Mě už nějakou dobu navádí navigace Terchová - Zázrivá.

Od Kysuckého Nového Metsa bývají kolony i když se tam nic neopravuje....

Do Bratislavy zase jezdím přes Makov - Bytča a dolů bo Brno!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vzduch napsal:

pro Campino: se chystám v září do Tater. Je to průjezdné nebo raději objet přes Těrchovou?

Aho pise @Harwey… v Terchovej má byť tiež nejaká rozkopávka ( myslím že oprava mosta) a doprava riadená semaforom až do konca septembra, ale bude po prázdninách, klesne vyťaženosť aj pod Strečnom, takže cez týždeň je to na zváženie, ale cez víkend buď cez Terchovú, alebo Žilina-Rajec-Fačkovské sedlo- Martin.., ale je to cez kopec s množstvom zatačok…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, napadlo mě vzít rodinku (děti 2 a 9 let) na podzim (září) do Maďarska na koupačku v nějakém "rezortu" s teplou vodou - venkovní termální areál. Já bych si tam taky rád zaplaval sportovněji. 

Máte, prosím, tip na nějakou, autem lehce dostupnou, destinaci? Díky

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to me taky napadlo, ale ovce v Tatrach (alespon v kopcich) moc nejsou. Na druhou stranu, 3 tury a rolničky jsme videli (slyseli) u jednoho borca, sprej mel viditelne jeden clovek. Zbytek lidi to zjevne neresi.

My jsme z medveda videli leda hovno (doslova) 🙂

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd byl na Slovákách odnepaměti. Byli jsme tam kdysi se ženou a děckem na túrách. Po návratu z  túry žena vybalovala batoh. Podívala se na mě a zeptala se: "Co tam táhneš?". A vylovila "železo"😁To ještě nebyly spreje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, paya01 napsal:

Sarvar, Bükfürdo

 

Pro takhle malé raději Bükfürdo...

 

před 16 hodinami, Mareka01 napsal:

Nebo Győr. Ale nevím zda v tu dobu budou ještě dispozici i venkovni atrakce/bazény pro děti.
 

 

před 15 hodinami, AKUC napsal:

Hévíz, Zalakaros, Miskolctapolca, Gyula, Harkány, Sárvár, Bükfürdő, Kehida ... Komárom

všade do majú dobre vybudované

 

před 15 hodinami, paya01 napsal:

Jen k tomu doplním, že nejblíž z ČR budou Bükfürdo, Sarvar a Györ.

Köszi srácok, utánanézek. 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2024 v 16:03, moco napsal:

Ahoj, napadlo mě vzít rodinku (děti 2 a 9 let) na podzim (září) do Maďarska na koupačku v nějakém "rezortu" s teplou vodou - venkovní termální areál. Já bych si tam taky rád zaplaval sportovněji. 

Máte, prosím, tip na nějakou, autem lehce dostupnou, destinaci? Díky

V kazdych madarskych laznich je i "sportovni" bazen = klasicka 50m se studenou vodou v porovnani s tema ostatnima teplejma bazenama. Za me nejhezci je Zalakaros, ale je to drbacka po sjezdu z dalnice po strasnej okrskach. Bukfurdo jsou moc pekny, ale je tam s prehledem nejhorsi stravovani (mysleno uvnitr lazenskyho parku). Sarvar ma zase imho nejhezsi vnitrni bazeny. Ale obecne maj ty lazne moc pekny a spousta lidi jezdi hned za hranice se Slovenskem do Gyor nebo ... (sorry, nemuzu si vzpomenout) :). Nam se osvedcilo koupit hotel s primym vstupem do lazni. Je to sice drazsi, ale mas to bez starosti s dochazenim. Kdyz neco zapomenes na pokoji, skocis so pro to a za par minut jsi zpet. 
pak jsou treba hotely jako Danubius v Bukfurdo, kde si s malyma detma vystacis a nemusis ani do lazni, protoze maj vsechno vlastni. Plaveckej bazen, lecivej s horkou vodou, vyhrivany proplouvaci, plaveckej vnitrni, vnitrni detsky bazen. Navic krasnou velkou zahradu, tenisovy kurty, minigolf. Ale deti uz nam odrostli, tak jsme tam cirka 8 let nebyli 😎
 

Upraveno uživatelem honza71
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, honza71 napsal:

lidi jezdi hned za hranice se Slovenskem do Gyor nebo ... (sorry, nemuzu si vzpomenout) :).

Myslíš Mosonmagyar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...