Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ty Edwiny jsou RAW nebo normal? Já bych rád pořádný pevný černý džíny. 

Koukni třeba na Zalando.... Mají tam teď nějaké slevy na Edwin, pořád to na mě někde vyskakuje... 

https://m.zalando.cz/edwin-zuzene-dziny-black-denim-ed322g043-q12.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem taky konecne v klubu... teda skoro. Vzal jsem ty UB z inzerce, jsou 21oz. Tuhy jsou jak prkno, ale libi s mi a je to takova challenge jako s Red Wingama, takze ja to beru. Akorat jak jsou trochu vyssi nez moje Levisky a nejsou ani trochu pruzny, tak se do nich nezapnu pres pupek. Chybi tak 1-2 cm na posledni dirce. Tak je budu mit jako motivaci zhubnout :).

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže triko dorazilo, je perfektní, ale bohužel na mě těsný - je to M. Nechce se mi to posílat zpět.

Jde o černý henley triko, který jsem akorát zklusil a hned sundal. Klidně dám inzerát, ale tuším, že případný zájemce by byl stejně z těchto vod.

Jde konkrétně o toto: https://www.cultizm.com/en/clothing/tops/longsleeves/28485/3sixteen-long-sleeve-henley-black

Neměl by někdo zájem? Nechám za 1500Kč. s poštou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2022 v 12:22, Diamondking napsal:

Tak jsem na radu Vlciska hodil jeansy do vody na půl hoďky. Neuvěřitelné jaký humus z toho leze.....

Vo jakou šlo radu? Nový do studený na 30 min?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim poradit rifle pre otca (70rokov)

velkost: W44 (slovom styridsatstyri) L34

farba: tmavo modra

strih: klasika

material: citujem" nieco pevnejsie do zahrady". Asi nie extrem co trva 2 roky kym povolia, ale zase trosku lepsie ako bezny Levis/Mustang

cena: vraj 100E, takze povedzme 150E 😀

potrebujem nakopnut kde pozerat, dakujem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, zacik napsal:

 

velkost: W44 (slovom styridsatstyri) L34

 

 

..no tak kamo tahle velikost je mazec, schválně jsem koukal a jediné co jsem v té velikosti našel byly iron Heart a tam je cena okolo 300 euro. Takové levnější okolo 100 - 150 Euro /Unbranded a Lee 101/ velikost max 36 - 38. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...