Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Kurňa, příště se na Hurleys vykváknu! Jenže na CA ten model nebyl a na CaO byl o 50 liber dráž + pošta...

26.10. objednáno, zaplaceno (měli skladem). 28.10. si stáhli prachy. Včera ráno (30.10.) jsem psal mail, jestli to už jako budou posílat - bez odezvy.

Včera večer poslali tracking. Od včerejška, 20h, je balík na cestě mezi Manchesterem a Heathrow. A to mě ještě čeká martýrium s přepravcem v Česku...se zabiju  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som o tom Hurleys pocul prvykrat od teba.Vypada ze nic moc obchod. Hlavne v porovnani s CA, kde za par hodin od objednavky pride mail ze tvoj tovar uz bol odovzdany prepravnej spolocnosti. Snad ta bunda stoji za to trapenie, som na nu zvedavy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, pro krasu se musi trpet

Na Barbour strankach je Hurleys jako ofiko prodejce...coz ovsem nic nerika o kvalite/rychlosti obchodu. Nu coz, nezbyva nez byt trpelivy...

 

Edit: od CA by se mohli ucit ledaskde...bez postovneho a jeste rychli

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos tak uzivej novy hacafrak! Ja stale ve starem...novy jeste neodesel z obchodu :(

Diky. Dnes rano ukazovalo u nas +1 tak som vyskusal a parada. Tricko a tenky sveter a bolo mi teplo, a to som na zimu haklivy. Tym ze ta bunda neni waxed tak v nej bude v zime fakt prijemne. Wax bunda sa mi vo vlhkom chlade zda na dotyk moc studena.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje objednaná bunda si pomalu pluje vesmírem a dá-li Bůh, jednoho dne dopluje až ke mě...

 

26.10. objednáno, zaplaceno

30.10. předáno obchodem Royal Mail

01.11. balík dorazil na worldwide centrum Royal Mail v Londýně

02.11. přesměrován na pobočku GLS v Londýně

03.11. přijat pobočkou GLS, stále v Londýně...

 

V úterý jsem z Amazonu objednal dvě DVD. Jedno měli oni, druhé jiný prodejce, takže se čekalo až to druhé prodejce doručí Amazonu, aby mohli poslat obě jedním balíkem.

Včera info od Amazonu, že odesílají skrzevá DHL. Dnes v 10:30 držím balíček v ruce. Balíček šel taktéž z Anglie!!! Poštovné na bundu 13GBP, na DVD 5GBP...

 

:death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...