Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Já se můžu přidat s pohádkou, jak jsem objednával, až jsem objednal :-) Takhle to dopadlo, ale naštěstí můžou jít v pohodě dvě třetiny zpátky

 

attachicon.gif1.jpg

To je něco, osobně bych tohle asi nedal.. Dávám přednost tomu objednat napoprvé správně. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky to je typ Gomezi? Vypada vyborne!

 

Ja jsem poprve voskoval sveho patnactileteho Moorlanda a byl to porod. Tuhlo mi to na bunde, i kdyz bylo v mistnosti horko, potil jsem se jako besna svina, bo bylo v mistnosti horko, puvodne olejova uprava sala jak houba, takze mam strach, jestli jsem to neprehnal, zmizla vetsi polovina plechovky. No boj. Zadna selanka jak na tech ulhanych, od reality odtrzenych, videich, co tu probehly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky to je typ Gomezi? Vypada vyborne!

 

Ja jsem poprve voskoval sveho patnactileteho Moorlanda a byl to porod. Tuhlo mi to na bunde, i kdyz bylo v mistnosti horko, potil jsem se jako besna svina, bo bylo v mistnosti horko, puvodne olejova uprava sala jak houba, takze mam strach, jestli jsem to neprehnal, zmizla vetsi polovina plechovky. No boj. Zadna selanka jak na tech ulhanych, od reality odtrzenych, videich, co tu probehly. 

 

Ono asi i záleží na typu bundy, respektive materiálu. Mám ten nejtenčí 4oz, voskoval jsem několikrát a šlo to vždy v pohodě, jako na těch videích, co tu proběhly. Asi zatím pět voskování a mám ještě půl plechovky. Prostě ten vosk nežere, ale taky je za pár měsíců "suchá". Když jsem ji měl v Barbouru na opravu, protože se po pár letech prodřela na x místech, nechal jsem si ji i odborně navoskovat. Výsledek vypadal jak samo domo...

 

Na tom obrázku od Gomeze je podle mě Duke. Alespoň můj tak vypadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moorland ma sice tu nejtezsi latku, 8oz, jeste tezsi, nez Beaufort, ale stejne, myslim, ze to nemam uplne profesionalne. Taky nemam fen, ten to mozna jeste poradne vsaje a zapatinuje. 

 

Ten Duke, ktery tady na te fotce vypada vyborne, vypada na jejich strankach hrozne. Ten metrosexualni model ji ma o dve cisla mensi, nez by mel mit a vubec, nechapu, kdo dela ty jejich soucasne produktove katalogy. To je des. Misto aby tam byl streleny bazant, stary Land Rover a vysmaty padesatnik ve vytahanem svetru, vlhkem otrhanem Barbouru, ktery i z te fotky voni olejem a psem a s placatkou v ruce, to vse v krajine pod mrakem tesne po desti, tak tam je banda buzen, co se tvari, jako ze jim na ramenou lezi tiha sveta. No proste naproste nepochopeni produktu. Ta reklamka by mela zkrachovat. 

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako placatku nema a starej neni... jinak by to docela sedelo, ne?

Moorland ma sice tu nejtezsi latku, 8oz, jeste tezsi, nez Beaufort, ale stejne, myslim, ze to nemam uplne profesionalne. Taky nemam fen, ten to mozna jeste poradne vsaje a zapatinuje. 

 

Ten Duke, ktery tady na te fotce vypada vyborne, vypada na jejich strankach hrozne. Ten metrosexualni model ji ma o dve cisla mensi, nez by mel mit a vubec, nechapu, kdo dela ty jejich soucasne produktove katalogy. To je des. Misto aby tam byl streleny bazant, stary Land Rover a vysmaty padesatnik ve vytahanem svetru, vlhkem otrhanem Barbouru, ktery i z te fotky voni olejem a psem a s placatkou v ruce, to vse v krajine pod mrakem tesne po desti, tak tam je banda buzen, co se tvari, jako ze jim na ramenou lezi tiha sveta. No proste naproste nepochopeni produktu. Ta reklamka by mela zkrachovat. 

post-15884-0-92442900-1513238788_thumb.png

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl tak to na mě asi taky přišlo... Asi ke svejm red wingům přikoupím nějakej pěknej anglickej žaket a líbí se mi klasika Bedale, ale i Liddesdale. Je to každej trochu jinej typ bundu a univerzálnější bude spíš Bedale, ale kdyby měl někdo srovnání těchto dvou bund a chtěl se o něj podělit, tak bych uvítal nějaký poznatky (klidně i do SZ) a nebo to jako dycky skončí nákupem obojího...  :). Jo a kde by bylo nejlepší jí koupit. V Denimheads je Bedale za deset kůlů. Před 14 dny mi přišla z USA klasika černá M65 od Alfy, ale nas*ali mě kolegové z práce, že prej kerýho sekuriťáka sem slíknul... :) .  

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za tip. Teď jí tam maj za nejmíň co jsem tak narazil, né že by to bylo zrovna akutální, ale nemaj jí v 52 což by byla asi moje velikost. Musim si to jít někam zkusit abych si jí i pořádně prohlídnul. Jakou bys doporučil barvu? Líbí se mi ta klasická zelená, ale je to fakt taková myslivecká 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som par tyzdnov dozadu kupil cierny Bedale. Podla mna vyzera najlepsie. Ale ciernu farbu som zvolil aj preto, ze Barbour mam modry Torridon, zeleny (olive) Commander, modry Bomber, zelenohnedy Propulsion a zlty letny unwaxed Bedale. :)

 

Ked som to teraz zhrnul, citim sa divne. Asi to uz prehanam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...