Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Bunda super, už jenom holmesovskou čepici s dvouma kšiltama, prěs rameno brokovnici a můžeš na kachny.

 

Tuhle prdelní kapsu jsem měl zatím jenom jednou, na vojně a byla na dva granáty. Když ležíš na břiše, tak aby šly dobře vyndat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bunda super, už jenom holmesovskou čepici s dvouma kšiltama, prěs rameno brokovnici a můžeš na kachny.

 

Tuhle prdelní kapsu jsem měl zatím jenom jednou, na vojně a byla na dva granáty. Když ležíš na břiše, tak aby šly dobře vyndat. :-)

Vo to hur se vyndavaj, kdyz lezis na zadech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nickolasi, Tomu říkám recenze. Super! Já už o hodinkách nečtu lautr nic, ani žádné nenosím, takže takový špičkový report v nehodinkovém vlákně je poklad. A bunda taky super. Asi bych tíhnul spíše k zelené, ale i ta černá je dobrá. Musí taky přiznat, že ji vlastně ani neznám. V oddělení International moc nebrouzdám. Já su spíše Classic, bez kapuce a s čepicí, viz. avatar. Ale početní fajne, po delší době jsem tu přečetl celý tak dlouhý příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekli jste si o fotky, máte to i s popiskama ;) Díky všem za pochvaly! Za to, že jsem si tuhle bundu koupil, vlastně může Zrno. Když ukázal tu svou "chronomag" bundu, říkal jsem si, že by se mi něco takového na zimu líbilo. Vlastně jsem po něčem takovém koukal už dýl, ale nijak cíleně. Přemýšlel jsem teda nad tou Zrnovou, ale nakonec bych tam chtěl dost věcí trochu jinak. Jenže přešívat hotovou bundu je blbost, tak jsem hledal, až jsem našel. Nehledal jsem pouze v Barbour vodách, ale všímal jsem si ;) Bez kapuce bych se taky obešel, používám ji vyjímečně, ale nevadí mi tam, takové malé skryté plus. K Bedalce jsem dostal kapuci zdarma a už nevím kde ji mám. Jak je kapuce odepínatelná, tak jde hned dolů a pak už jako by nebyla... Každopádně zelená Bedajla nejde do sklepa, ještě dobře poslouží. Nad nulu Bedajla, pod nulu a do superhnusu Delta.

 

Hasňo, po těch několika veletočích ti nějaký ten hodinkový oddech může jen prospět. Věřím že trvalý nebude a že to pak bude víc klidnější...ne tolik ode zdi ke zdi    :cheers:

A placatou čepici nemůžu, cítím se v ní jak ...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne jaky bude vyber... Kdyz jsem byl v Myslbekovi, tak tam meli dve (slovy DVE) voskovy...

Na Chodove toho maju hodne Beaufort, Bedale a kopec dalsich. Aj velmi prijemne boli, aj naliat mi chceli...ale co so mnou, ked nepijem :)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dorazil Bedale. Je nadherny, cierny, masny... A je mi maly !!! Mne !!!

Pravdou je, ze to je slim edition, ale aj tak :(

Kde si prosim Ta zohnal Slim? Mne tvrdili v Barboure v CR, priamo Vermont, ako distributor, ze Slim-ky boli iba LE, ze ich bolo malo a ze sa nedaju vobec mimo UK zohnat. Ja som Beaufort aj Bedale videl v Slim verziach pred rokom v Londyne, a kkt - nekupil som. Teraz horko placem...

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na countryattire, dokonca je prave v zlave :)

 

Som cca 190/80 a v Lku sa citim stiesnene, je mi tesno v ramenach a pod pazuchami. Dlzka rukavov

by bola OK

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové můžete mi prosím poradit velikost na postavu 183/108kg? Nejsem bachratej, nějakej pupek je, ale je to rozložený :)

Vzal jsem bundu Country Attire UK 46 a vrch sedí dobře, rukávy dobrý, přes pupek bych mohl někoho přihodit. Je to k nošení, není to ono. Jak bych na tom byl v Barbouru?? Libil by se mi model Duke.

Upraveno uživatelem Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ktory duke ? tento ?

 

https://www.outdoorandcountry.co.uk/mens-barbour-duke-waxed-jacket.html

 

alebo tento ?

 

https://www.outdoorandcountry.co.uk/mens-barbour-international-winter-duke-jacket.html

 

v  kazdom pripade, podlas tvojich mier ten prvby urcite nie (je slim fit). No a k tomu druhemu si pozri product measurements a podla toho vyber velkost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...