Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

No už je zima, takže dobrý. Je v ní teplo. Jak je nad nulou, tak pohodička jen v tričku.

Trošku mě mrzí že nemá klasický límec, ale jen tu kapuci. Když nejsi zapnutý až po nos, tak tam kolem krku leze zima. Dá se to samo vyřešit šálou/šátkem, ale je to trošku škoda. Jak se zapneš durch, tak zima nemá šanci. Druhé mínus je napojení kapuce na záda. V prostoru toho švu to trošku táhne. Ne moc, ne vždy, ale občas jo. Ale možná mám jenom krpatý hřbet. Teda ten mám určitě, ale možná je to tím ;) A třetí mínus - sbírá chlupy stylem 3F. Fšechny, fšude, furt!!! Jak to denně neojedeš kartáčem, vypadáš jak lední medvěd - bo vidět jsou ty bílé. Asi na to vemu hrubší kartáč a ojedu to pořádně a pak to ještě navoskuju, to by mohlo pomoct.

Jinak spokojenost. Teda spokojenost, ale mouchy to má.

 

P.S. do té kapsy na řiti vlezou čtyři lahváče nastojato ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že si vosk za pár dnů sedne a bunda nelepí?

Jinak 4 lahváče je fajn, akorát teda nesmíš ná náledí hodit záda:-))

 

Btw: kdybys teda kupoval znova vzal bys jinou? Jakou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě objednáno zkoušel jsem to na Chodově a k mému úžasu 190 cm 90 kg mi nejlépe pasovala Beaufort 46 olive silk oil tak netrpělivě čekám až z coutryattire dojde

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají model sterling ale asi za 13000 za ty prachy ti budu dejchat na cemr celou zimu

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Barborka právě dorazila z Country Attire, komunikace perfektní péče o zákazníka vzorová, úterý objednáno včera dorazila  a to nejlepší nakonec_ mají 20 procent slevy takže vyšla na 5800 zatím co ti lupiči na Chodově za ni chtějí 11800

Samozřetmě Beaufort oliva silkoil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím mám trochu smíšené pocity na Country Attire, boty dorazily skutečně do týdne a to v tom byly Vánoční svátky, poslali sledovací číslo, vše paráda, ještě mám objednanou vestu do Bedale, číslo sledování neposlali, čekám už od 27.12. a zatím nic. Faktem je, že ceny jsou hodně zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update k moji Delte.

Vcera jsem ji mel na lyzovacku. Zima moc nebyla, bylo kolem ctyr stupnu, ale v prubehu celeho dne opakovane mrholilo. Delta mi prijde mnohem mene mastna nez Bedalka, kdyz byla nova. Kazdopadne bunda po lyzovani vypadala zvenci skutecne durchum durch. Uvnitr ale bylo jen vlhko, ne vylozene mokro. Dost toho evidentne nacucala vycpavka. Veci v kapsach byly docela mokre...cigara, zapisnik...ale ne na zdimani. Teda spis vic vlhke nez vylozene mokre. Zima mi nebyla ani trochu.

Takze velka spokojenost!

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jore: a potvrdenie o odoslani zasielky (despatch) si dostal ? Aka bola delivery method?

Porvzení dostal o předání na Royal mail bez sledovacího čísla(nebylo přiděleno), tak zatím čekám.

Píší 5-7 pracovních dní. Zatím to beru byl v tom Nový rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...