Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Nejak se nam oteplilo, tak jsem v pondeli shodil Deltu a vytahnul zase Bedajlu. Strasne! Stara, hnusna, olezla, tenka, divna, fuj! Ale jsem silny muz, tak jsem to s ni vydrzel cely tyden. A povim vam, ze uz nechci aby byla zima! Mam ten oskubany mastny hadr na boty rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem dám jen průběžné info. Balík z countryattire pořád nedorazil. Teď v pátek to bude měsíc, tak jim budu znova psát. Tak sem

budu pak průběžně psát, jak se to hýbe.

Ale štve mě to fest... Měl to být dárek (pro mě)...

 

To je hodně blbá zkušenost :( Snad to nakonec dopadne dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá niekto Bedale SL (slim fit) a Ashby ? Sedi to cislovanie v reale ?

 

Vysku mam 176cm/85kg a hrudnik 112cm- 44inch. To odpoveda L podla tabuliek, akurat mam dilema s tym slimfitom, ci nebudu rukavy uzke.

Možná píšu pozdě, ale třeba to u Ashby pomůže jinejm: raději volit menší velikost, patrně podobně jako u Bedale ze který vychází. Mám 177/70kg, velikost S, sedí dobře, mírně delší rukáv, což je asi dané střihem, Na Tobě si nedovedu představit tu L velikost, nemáš líc ramen přes, nebo dokonce rukávy až u palce? 

 

Pro zájemce o Duke International: je obecně upnutější a protože je u Barbouru evidentně rozdíl ve velikostech, tak spíš volte větší. Ale aby to nebylo tak easy, normální střih je vždy na pomezí (tzn. kdo má M a volí L, tak sedne, ale víc sedne L "slim fit"). Sám nosím "slim fit" M. Patrně to tak sedí pro edici International obecně - je prostě těsnější.

 

Nakupoval jsem na ASOS.com (doporučení Goméz - blbec jeden :-), obchod je na stránkách Barbour.com evidován jako oficiální prodejce. Vše bez problémů, dokonce jsem vracel zboží (špatná velikost) i po ustřižení visaček a nikdo to neřešil. Proto doporučuji si klidně objednat 3ks, to pokud si nejste jistí a zbytek prostě vrátit (poštovné zdarma). Letos jsem vychytal Black Friday a ještě dodatečnou slevu, výsledkem byl Ashby a Duke, každej pro 130 librách. 

 

K Ashby jsem sháněl kapuci, zkusil jsem tedy Outlet ve Fashion Aréně, cena na outlet stejná jako v ofic. storu na webu. Je mi jich trochu líto, obchod prázdnej, prodavačka vás hned lapne, není to úplně příjemný. Co vím tak i na Chodově jsou ceny napálený. Z něčeho to zaplatit musej, ale moc šancí jim nedávám. 

 

A i když to zde bylo, pro všechny zájemce vytahuji vejš: https://www.barbour.com/counterfeit-education . Zde ověříte, zda nekupujete fejk. 

Upraveno uživatelem Skye
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockaj este par dni a potom napis mail do CA ze ti nic neprislo, ze zasielka sa stratila. Oni si to dako checknu cez RoyalMail a nasledne ti vratia prachy.

Na slovensku to dorucuje GLS, v cechach neviem.

Tak včera o bylo 20 pracovních dnů... Napsal jsem jim, a oni hned, že mi pošlou peníze zpět. Bohužel už neměli věci co jsem si vybral... Tak teď hledám další eshop... Nemáš nějaký tip?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem nestihl editovat... Jak to je s velikostí triček? Mám 170cm, 87kg, široké ramena. Velikost Baracuta mi sedla 44. Normální trička nosím vel L. A teď... Tričko s límečkem Barbour - normálně bych bral L a neptal se, ale koukl jsem na tabulku velikosti a už nevím jestli L, nebo XL... Někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera o bylo 20 pracovních dnů... Napsal jsem jim, a oni hned, že mi pošlou peníze zpět. Bohužel už neměli věci co jsem si vybral... Tak teď hledám další eshop... Nemáš nějaký tip?

Par prispevkov vyssie pisem o A. Farley eshope. Posielaju na treti den od zadania objednavky a postovne platis, ale vo vypredaji kopa veci 50% zlava.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...