Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

No, maskáčová Barborka, nevím jestli jsem takovou někdy viděl :)

 

Jinak já už při vydatném dešti zjišťuji, že potřebuji vosk, není to úplnej cedník, ale více jak hodinu při průtrži bych neriskoval.

post-23865-0-30101400-1567678300_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, maskáčová Barborka, nevím jestli jsem takovou někdy viděl :)

 

Jinak já už při vydatném dešti zjišťuji, že potřebuji vosk, není to úplnej cedník, ale více jak hodinu při průtrži bych neriskoval.

https://www.barbourinternational.com/catalog/product/view/id/14080

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jaké modely mají podšívky z přírodních materiálu(i v rukávech nejlépe)? Nechci kupovat bundu za takové peníze, aby byla podšívka z polyamidu, polyesteru popřípadě bavlna-poly mix. Můj problém s umělinama je ten, že se v nich potím více a necítím se v nich dobře jako v přírodních materiálech(bavlna, vlna, hedvábí, len, a i viskózu snesu jako podšívku). Nejlépe nějaký více elegantnější model, maximálně té střední délky(délka beaufort). Red Wingy už mám, hodinky aktuálně v reklamaci opravy(opravené PRIMky špatně. :-( ). Tak se připojím ke zdejším pacientům, jak to tu jeden z Vás nazval.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě důležitá otázka. Mám Bedale a ten má kostkovanou bavlnenou podsivku rukavech stejnou jako v těle. Super. Pak mám nějakou modernější parku, a ta má bavlnenej tartan jen v těle a v rukavech takovej sustak. Je to na ho*no. Ačkoli na pocení moc netrpim, tak když není úplná kosa, tak i když je mi po těle akorát, tak mám zpocený i rukávy trika / kosile. Dokonce jsem přemýšlel, že si tu podsivku nechám vyměnit. No, už na to prdim, ale příště si dám pozor. Takže konkretni model neporadím, ale je to věc, který bych věnoval velkou pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...