Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Maji ho v Deniheads a ve vsech Barbour shopech - v par nakupakach jsou. V Denimheads ti to i napatlaji.

 

To mejdlicko je sucha cesta. Je s tim samozrejme min srani, ale bunda bude sucha. Ted jsem s tim delal Fjalravenku. Nagigle se to na bundu a pak zehlicka nebo fen. Fenem to dost trva, nez se vosk nahreje a vpije. Prej by se to melo nagiglat treba trikrat za sebou, pro plnou funkcnost. Delal jsem jen jednu vrstvu a prvni destik promokla. Barbour teda taky promokne, ale ta mastnota k tomu tak nejak patri.

 

Úplně si nejsem jistý, jestli mimoslezští spoluobčané porozumí termínu "nagigle" ...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je pár fotek ?před? a ?po? na špatném světle. Dal jsem dvě vrstvy vosku, každou jsem zažehlil. Hodinka práce, která šla celkem od ruky.

post-23865-0-78186100-1570623945_thumb.jpeg

post-23865-0-02723100-1570623960_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že se to nevcuclo úplně, ale nějaká mastnota na povrchu zůstala. Je to tak?

Je to tak, na bundě zůstal film ač jsem žehlil důkladně, takže u mě spokojenost za pár peněz a hlavně čistá práce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to by mohl bejt. Mě to tak navnadilo, že hned jak dorazím domů, hned se do toho pustím. Akorát mě tady ještě čekají duševní muka s klientem, co měl přijít minulej tejden, to se předobjednal na pondělí, v pondělí se přeobjednal na dnešek na půl třetí a teď (o 3/4 hodiny později) mi napsal, že bohužel ještě zpracovává to, co chce probírat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kam ses díval, ale zkusil bych to zde:

 

https://www.barbour.com/cms/page/view/page_id/462

 

případně tady: https://www.outdoorandcountry.co.uk/sizeguide/barbour.aspx

 

Myslel jsem, že to je i na https://www.countryattire.com/ , ale tam to nějak blbne.

 

Pokud nic z toho nepomohlo, můžu to změřit, ale mám vel. 38, tak nevím, jestli to není mimo. Když tak napiš (sem či SZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nekterym z tech britsky shopu fungoval interaktivni merak. Zmeris svoji bundu, nakresli to jeji obrys a pres nej to nakresli obrys zvolene Barbourky. Nekde jsem tu pred lety* daval odkaz.

 

*pred lety znamena, ze uz to samo nemusi fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za ochotu. To online poměřování jsem hledal, ale nenašel. Pročítal jsem to tu zpětně a aktuálně to asi nikde nefunguje. Jako relevantní míry bych bral z oficiálních stránek, pak jsem vygooglil nějaké další. Začal jsem to poměřovat, ale pak mi podle jedné tabulky vypadlo, že to má rukávy jak pro orangutana, přičemž bedale by je měla mít naopak docela krátký apod. Tak se snažím dobrat optimálního čísla pro xl/xxl míry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to pomůže, tak já mám 190cm 92kg a XXL slim mám "eňo ňuňo"....klasika je strašně široká vespod (bedale je střihově A konstrukce). Jestli nemáš pupek, tak koukej po slim verzích, měl jsem dvakrát xxl slim přitom rozdílné modely a seděly mi obě akorát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ahoj,

koupil jsem si kecky Barbou v zelené barvě a s membránou a  už si nepamatuji, který model a hlavně velikost jsem měl a zatoužil jsem zase po bundě co smrdí a tak divně se leskne.:-)

 

Vypadám asi tak jako Frantik akorát mně neberou ty Festiny. 188 cm a asi 116 kg

 

tedy je v inzerci i když modrá, ale XL a to nevím, jestli  mi nebude malá ?

 

Poradíte mi prosím někdo?  Klidně do S.Z.

 

Děkuji

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...