Jump to content

Recommended Posts

Posted

z praktických důvodů bych si rád udělal představu, které z modelů od firmy Traser by se líbily... díky za každý názor a postřeh

 

Jen pro informaci, u těchto hodinek je zajímavé použití tritiových trubic na indexech a ručkách, výsledkem je výborná čitelnost při zhoršené viditelnosti. Údajně jsou jejich hodinky dodávány pro americkou armádu a co jsem vysledoval na zahraničních fórech, tak to vypadá, že je nějací vojáci fakt nosí wink.gif

 

Celá kolekce je zde:

http://www.traserh3watches.com/en/watches/index.php

 

Většinou je v tom quartz, Ety 2824 jsou v modelech classic. Modely z military série mají pouzdro z umělé hmoty a strojky ronda 505, 515 - takže to asi nebude nicmoc, ale zbytek nevypadá špatně, hm?

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Měl jsem možnost je vidět naživo, a jako lacinější náhradu tritiových trubic, po kterých jsem dříve toužil u Ball, jsou dostačující. Jinak design, ani strojek mě moc nebere. Nejzajímavější mě připadají ty, co se líbí Kamilovi.

Posted

ja hlasujem za tie kamilove mozno aj v bielom,.... inak ma ziadne za srdce neberu ale mozno by sa museli vidiet ja som v poslednom case zistil ze vidiet fotku hodiniek a vidiet hodinky su dve uplne ine veci smile.gif

 

v zasade su pekne ani cena nie je na zahodenie ale napr vodotesnost by som u tak akcneho kusku cakal vacsiu aj za cenu mierneho zdvihu ceny a luneta by mohla byt otocna ( viem ze nie je, nedavno tu niekto jedny predaval) jedinou ozajstnou devizou moze byt ta svietivost ale to by sa muselo zase vidiet..... co tak nejaka recenzia v style http://www.chronomag.cz/clanek/2006-09-04/...ou-vsechno.html ? a ten tah by tiez mohol byt PVD ked uz hodinky su... alebo som to prehliadol?

 

na trasery sa ale tak ci tak podla mna fronty stat nebudu, minimalne nie z rad clenov fora.... na mladeho military fandu su pridrahe a starsi si asi radsej priplati za nieco ine.

 

jo este k tej recenzii... vriaca voda prosim, ale tu platnicku by som doporucoval vypustit, ked nic ine tak to musi dat hodne na zadok gumovym tesneniam.

Posted

Pro mne dobre ty co vybral Kamil, ale ne PVD. Cista ocel a mozna s ocelovym tahem misto kozeneho remenu..

user posted image user posted image

 

Pokud chces nejake fakt dobre SAR hodinky, zamer svuj zrak na Marathon! Velmi povedene hodinky delane pro Kanadskou pobrezni sluzbu.

Guest Snow
Posted

Výběr by byl stejný jako u Kamila, preferoval bych PVD provedení, je to přece outdoor. Jinak nabídka solidní a modrá je dobrá smile.gif .

Posted

no trochu ma zaujal odklizecov prispevok a skrz patranie po hodinkach Marathon ktore to imho namlatia traseru v kazdom ohlade az na cenu ovsem (a asi aj dostupnost) som sa doklikal ku:

 

http://www.countycomm.com/compassmaratac.htm

 

ak by si vedel dodat nieco taketo (lepsie povedane rovno toto) tak rad budem hned prvy spokojny zakaznik. smile.gif

Guest Snow
Posted

no trochu ma zaujal odklizecov prispevok a skrz patranie po hodinkach Marathon ktore to imho namlatia traseru v kazdom ohlade az na cenu ovsem  (a asi aj dostupnost) som sa doklikal ku:

 

http://www.countycomm.com/compassmaratac.htm

 

ak by si vedel dodat nieco taketo (lepsie povedane rovno toto) tak rad budem hned prvy spokojny zakaznik. smile.gif

Není to takhle náhodou quarz ?

Posted

no trochu ma zaujal odklizecov prispevok a skrz patranie po hodinkach Marathon ktore to imho namlatia traseru v kazdom ohlade az na cenu ovsem  (a asi aj dostupnost) som sa doklikal ku:

 

http://www.countycomm.com/compassmaratac.htm

 

ak by si vedel dodat nieco taketo (lepsie povedane rovno toto) tak rad budem hned prvy spokojny zakaznik. smile.gif

Není to takhle náhodou quarz ?

je ale ta vychytavka s kompasom mi uz davnejsie vrta hlavou a o ziadnych mechanikach s touto featurkou v cene do 100USD neviem k tomu to svetialko no proste tento krat si ten quartz na seba (aspon u mna) nejak zarobil. biggrin.gif

Guest Snow
Posted

Není to takhle náhodou quarz ?

je ale ta vychytavka s kompasom mi uz davnejsie vrta hlavou a o ziadnych mechanikach s touto featurkou v cene do 100USD neviem k tomu to svetialko no proste tento krat si ten quartz na seba (aspon u mna) nejak zarobil. biggrin.gif

Pak to porovnání v mých očích značně pokulhává, hodinky od odklízeče jsou úplně jiné kafe.

Posted

No to co nasel cali je quartz. Ja myslel spis toto a nejlepe z roku 2004 (nejmin popsany cifernik a pritom vsechno, co maji i pozdejsi modely)...http://www.ninanet.net/watches/others04/Mediums/mmarathon.html

ale to tam maju tiez ak je to teda ono....

http://www.countycomm.com/sar-d.htm

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...