Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Tak jsem si opet ja neponaucitelnej objednal dvoje Keen, jak jsem spokojenej se sandalama, tak jiny boty od nich uz opravdu ne. Boty cca za trojku a zpracovani jak od vietnamce z trznice. Olepena podrazka lepidlem, semtam odstava od svrsku boty, uvnitr nakrcena podsivka....uz sesty par za posledni pulrok vracim a koncim s nima. 

Značce Keen jsem dal jednou šanci před lety, v Africe jsem je daroval jednomu zahradníkovi a nikdy víc jsem je nezkusil. Potila se mě v tom extrémně noha, odlepovala se podrážka a celkově chození žádná hitparáda.... Naopak kamarád na ně nedá dopustit a chodí v nich celý život, takže asi jak kdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi, ze jsou dost siroky, na noze se zdaji celkem pohodlny, ale to zpracovani to svet nevidel a nebyl to jeden nepovedenej kus. Mimo sandalu jsem je nikdy nemel a asi uz mit ani nebudu 🙂 Na sandaly zase nedam dopustit, chodim v nich, beru je do vody kdyz je treba a drzi fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už třetí:

Keen Oxford

Vážím 100, normalně sešlapuju podpatky k venkovní straně. Tyhle nosím denně do práce cca na 10 hodin. Mažu jen tím co najdu a zatím i ty první po čtyřech letech drží, tak je mám na zahradu při sekání. Neroztrhané paty, podrážka i stélka slušné, tkaničky původní. Ponožky Voxx Silverprox a pokud není venku přes 20, nemám problém s potem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, koukám na ty tvý Millet ( protože se mi začínají sakra hodně líbit) a neodpustím si poznámku- tos je vybral na krámě nebo přes e-shop? Koukám na ně totiž hodně v detailu a lepení špičky mi přijde, no, vachrlatý. Dej kdyžtak prosím ještě report, jak to ted vypadá a drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ade_jirka napsal:

Mám už třetí:

Keen Oxford

Vážím 100, normalně sešlapuju podpatky k venkovní straně. Tyhle nosím denně do práce cca na 10 hodin. Mažu jen tím co najdu a zatím i ty první po čtyřech letech drží, tak je mám na zahradu při sekání. Neroztrhané paty, podrážka i stélka slušné, tkaničky původní. Ponožky Voxx Silverprox a pokud není venku přes 20, nemám problém s potem.

Ja uz to tedy zkouset nebudu, od prosince 2x keen Steens, 2x Ridge Flex a 2x Austin. Ty Ridge co mi ted prisly bych si i snad nechal s tou oblitou podrazkou lepidlem, ale na jedne pate je blbe udelana podsivka a nebudu riskovat puchyre. 6 paru bot na pikacu, to uz nebude nahoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

Afri, koukám na ty tvý Millet ( protože se mi začínají sakra hodně líbit) a neodpustím si poznámku- tos je vybral na krámě nebo přes e-shop? Koukám na ně totiž hodně v detailu a lepení špičky mi přijde, no, vachrlatý. Dej kdyžtak prosím ještě report, jak to ted vypadá a drží.

Vzal jsem je přes Hudy, měl jsem tam nějaké nastoupané metry, tak mě vyšli asi na trojku což je fajnová cena. Lepení je udělané vcelku precizně, ona ta ochranná guma je silnější, takže na fotkách hází stíny a vypadá to divně, ale v detailu to mají dobře nalepené. Jak dlouho to vydrží ukáže samozřejmě čas a budu průběžně informovat :cheers:

DSC_4298~2.JPG

DSC_4300~2.JPG

DSC_4299.JPG

DSC_4297.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kuncák7 napsal:

Moc dík. Uvažuju o nich dost vážně.

Zkus je někde a uvidíš...pokud si měl již nějáké přístupovky už od Salewy, tak to kopyto je velmi podobné. Mě když dá bota dva roky, tak jsem maximálně happy, tak snad vydrží. Třeba poslední troje Salewy dali sotva rok, takže tam já končím...jsem si i tak nějak jistý, že se sem tahá nějáký druhořadý shit, protože kámoši z Rakouska ty samé boty tahají léta bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

jsem si i tak nějak jistý, že se sem tahá nějáký druhořadý shit, protože kámoši z Rakouska ty samé boty tahají léta bez problémů.

To porovnávať nemôžeš, takéto skúsenosti sú neprenosné. Prečo si ich v tom Rakúsku nekúpiš aj ty, keď ti sedia a máš ich rád? O cenu predsa ísť nemôže, dva roky na Salewách z Rakúska snáď nebudú drahšie ako dva jednoročné páry z CZ, nech je výpredajová cena akákoľvek...

To by bola porovnateľná skúsenosť, aj pre ostatných :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, wawrik napsal:

To porovnávať nemôžeš, takéto skúsenosti sú neprenosné. Prečo si ich v tom Rakúsku nekúpiš aj ty, keď ti sedia a máš ich rád? O cenu predsa ísť nemôže, dva roky na Salewách z Rakúska snáď nebudú drahšie ako dva jednoročné páry z CZ, nech je výpredajová cena akákoľvek...

To by bola porovnateľná skúsenosť, aj pre ostatných :D

Ale já už převážně nakupuji v zahraničí, to se neboj nic, ale u nás se prostě čas od času nechám unést, protože mám dost kamarádů v obchodech a velmi dobře nastavené ceny ;) Nejedná se ani tak jen o Salewu jako o další prestižní značky jako je Mammut, TNF, Fjallraven a další kde ti s klidnou duší můžu říct že se sem druhořadý shit tahá a ví to každej. A jestli mě drží déle a má vyšší kvalitu třeba oblečení TNF (originál) z Nepálu, kam ty také tak rád oproti TNF oblečení koupenému v ČR? Tak to si piš a klidně se pod to podepíšu vlastní krví :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2023 v 9:55, Prochy68 napsal:

Ja uz to tedy zkouset nebudu, od prosince 2x keen Steens, 2x Ridge Flex a 2x Austin. Ty Ridge co mi ted prisly bych si i snad nechal s tou oblitou podrazkou lepidlem, ale na jedne pate je blbe udelana podsivka a nebudu riskovat puchyre. 6 paru bot na pikacu, to uz nebude nahoda.

To mi je líto. Ty tvoje neznám, beru jen ty Oxfordy protože jsou takové neutrální do práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dorazily nový papuče, první dojem je parádní a za super cenu. Shop 8a dává 15% dolů při potvrzení odběru newsleteru. Sečteno podtrženo  2,7 i s dopravou.
47C0CCF2-93BB-468E-AD00-190F9A0E37B7.thumb.jpeg.254126bf0281a3d820af7c1bbfec4bed.jpeg
Po tech jsem dost pokukoval, jaky maji tlumeni?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Prochy68 napsal:

Tak po pokusech s Keenama jsem sahnul po osvedceny "lowcost" znacce, boty za pulku a zpracovani nema chybu. Myslim ze na venceni budou dobry 🙂

 

Grisport je za ty prachy super, kluk už má tento model druhé v řadě a je to opravdu výborná bota 👍

Grisport.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...