Přejít na obsah

seiko fake


sibirnaya

Doporučené příspěvky

a podivej se na ostatni, delaj docela verohodny bych rekl, fake hublot big bang za 1200 usd atd smile.gif

Bohužel musím konstatovat, že ty repliky vypadají dost kvalitně a je i velký výběr. Fortis, ale není chtěl jsem porovnat jak si vedou s originálem. Druhá věc je zda dostaneš po pobjednání to co je na fotkách smile.gif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba je to tak, že se v Japonsku se od 6 hodin od rána do 8 hodin do večera vyrábějí ORIGINÁL SEIKA, no a od těch 8 hodin od večer až do rána, se vyrábějí ty kusy ze zbytkové materiálů.... biggrin.gif My když jsme byli v Thajsku tak nám to přesně takhle vysvětlovali třeba s džínama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak toto ma teda dostalo ze sa falsuju omegy rolexy ci brajtle to je mi jasne, ma to svoju cielovu skupinu a asi sa to vyrobcovi aj oplati ale kto si moze kupit toto? resp za kolko sa to predava a kde? ved na ebay sa da bezne seiko 5 kupit pod 40 dolarov a najvaciu galibu potom robi 20dolarova posta a pripadne nenasytni colnici za kolko sa musi predavat toto aby si to niekto kupil a hlavne koho by s tym pripadny "stastny" majitel chcel oslnit?

 

PS: tie diversky su od pohladu uplacane z blata ale tie 5tky by som mozno ani nerozoznal sad.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam taky mrknul pro srovnani na Railmastery, no musim rict ze dokud se clovek nepodiva zezadu, tak je to slusna prace za tech sto dolaru. Ale pri pohledu na strojek to fakt zveda kybl a pochybnosti jsou pryc, tohle by musel koupit jen opravdovy idiot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dovolim si otevrit tohle stare vlakno protoze jsem nasel neco co me prekvapilo. RolexSeikoOmegalike hybrid. Nejsem si vedom , ze by seiko neco takoveho vyrabelo - pevne v to verim. Co si o tom myslite?

 

ZDROJ

 

 

skladačka - dial je skxOOO. tiež chýba označenie modelu v inzeráte. a u ciferníka je farba rovno priznaná.

daň za to že to robia tak že to navzajom pasuje cele generacie dozadu.. :)

 

 

 

 

THE DIAL

 

REFURBISHED DIAL

 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skladačka - dial je skxOOO. tiež chýba označenie modelu v inzeráte. a u ciferníka je farba rovno priznaná.

daň za to že to robia tak že to navzajom pasuje cele generacie dozadu.. :)

 

 

Cifr je mi jasnej. Ale co Seamaster rucky a Explorer pouzdro......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...