sibirnaya Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 cekal jsem, ze kdyz uz nekdo fakuje seika, tak aspon grand seiko, ale proc si da tolik prace s seiko5, to netusim
jfk Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 A je to tady . Seika 5 stojí pár korun tak se docela také divím, že se jim to vyplatí kopírovat.
Mike. Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 A je to tady . Seika 5 stojí pár korun tak se docela také divím, že se jim to vyplatí kopírovat. To je pravda...
sibirnaya Posted May 25, 2007 Author Report Posted May 25, 2007 a podivej se na ostatni, delaj docela verohodny bych rekl, fake hublot big bang za 1200 usd atd
vor Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Vypadá to jako kopie SEIKO MENS AUTOMATIC MILITARY SEE THRU WATCH SNX801, který se prodávají na ebay za cca 24-28 USD. Tak jestli nejsou pravý a nevydávají je za kopie.
Mike. Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Vypadá to jako kopie SEIKO MENS AUTOMATIC MILITARY SEE THRU WATCH SNX801, který se prodávají na ebay za cca 24-28 USD. Tak jestli nejsou pravý a nevydávají je za kopie. Jestli to je tak, jak pises, tak replika je drazsi
A@A Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Vydarena replika, hlavne ten Sapphire Crystal and Scratch Proof Glass
spiderer Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Nechapu jak se nekomu muze vyplatit delat repliky hodinek, ktery originalni stoji nekolik desitek USD.. Nevite nekdo co v tom je za strojek?
jfk Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 a podivej se na ostatni, delaj docela verohodny bych rekl, fake hublot big bang za 1200 usd atd Bohužel musím konstatovat, že ty repliky vypadají dost kvalitně a je i velký výběr. Fortis, ale není chtěl jsem porovnat jak si vedou s originálem. Druhá věc je zda dostaneš po pobjednání to co je na fotkách .
jacob Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 Třeba je to tak, že se v Japonsku se od 6 hodin od rána do 8 hodin do večera vyrábějí ORIGINÁL SEIKA, no a od těch 8 hodin od večer až do rána, se vyrábějí ty kusy ze zbytkové materiálů.... My když jsme byli v Thajsku tak nám to přesně takhle vysvětlovali třeba s džínama...
gas Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 jsou to šmejdi, toto je mě z duše odporné, celkem mě zajímá, jaká je cílová skupina těchto padělků, to si snad může koupit jenom křupan, který chce oslňovat neznalé okolí ...
cali Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 no tak toto ma teda dostalo ze sa falsuju omegy rolexy ci brajtle to je mi jasne, ma to svoju cielovu skupinu a asi sa to vyrobcovi aj oplati ale kto si moze kupit toto? resp za kolko sa to predava a kde? ved na ebay sa da bezne seiko 5 kupit pod 40 dolarov a najvaciu galibu potom robi 20dolarova posta a pripadne nenasytni colnici za kolko sa musi predavat toto aby si to niekto kupil a hlavne koho by s tym pripadny "stastny" majitel chcel oslnit? PS: tie diversky su od pohladu uplacane z blata ale tie 5tky by som mozno ani nerozoznal
klobadysek Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 Tak jsem se tam taky mrknul pro srovnani na Railmastery, no musim rict ze dokud se clovek nepodiva zezadu, tak je to slusna prace za tech sto dolaru. Ale pri pohledu na strojek to fakt zveda kybl a pochybnosti jsou pryc, tohle by musel koupit jen opravdovy idiot.
Dantechno Posted April 15, 2011 Report Posted April 15, 2011 Dovolim si otevrit tohle stare vlakno protoze jsem nasel neco co me prekvapilo. RolexSeikoOmegalike hybrid. Nejsem si vedom , ze by seiko neco takoveho vyrabelo - pevne v to verim. Co si o tom myslite? ZDROJ Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
instant Posted April 15, 2011 Report Posted April 15, 2011 (edited) Dovolim si otevrit tohle stare vlakno protoze jsem nasel neco co me prekvapilo. RolexSeikoOmegalike hybrid. Nejsem si vedom , ze by seiko neco takoveho vyrabelo - pevne v to verim. Co si o tom myslite? ZDROJ skladačka - dial je skxOOO. tiež chýba označenie modelu v inzeráte. a u ciferníka je farba rovno priznaná. daň za to že to robia tak že to navzajom pasuje cele generacie dozadu.. THE DIAL REFURBISHED DIAL Edited April 15, 2011 by instant
Dantechno Posted April 15, 2011 Report Posted April 15, 2011 skladačka - dial je skxOOO. tiež chýba označenie modelu v inzeráte. a u ciferníka je farba rovno priznaná. daň za to že to robia tak že to navzajom pasuje cele generacie dozadu.. Cifr je mi jasnej. Ale co Seamaster rucky a Explorer pouzdro......
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now