Jump to content

Recommended Posts

Posted

A je to tady sad.gif. Seika 5 stojí pár korun tak se docela také divím, že se jim to vyplatí kopírovat.

Posted

Vypadá to jako kopie SEIKO MENS AUTOMATIC MILITARY SEE THRU WATCH SNX801, který se prodávají na ebay za

cca 24-28 USD. Tak jestli nejsou pravý a nevydávají je za kopie. biggrin.gif

Posted

Vypadá to jako kopie SEIKO MENS AUTOMATIC MILITARY SEE THRU WATCH SNX801, který se prodávají na ebay za

cca 24-28 USD. Tak jestli nejsou pravý a nevydávají je za kopie. biggrin.gif

Jestli to je tak, jak pises, tak replika je drazsi biggrin.gif

Posted

Vydarena replika, hlavne ten Sapphire Crystal and Scratch Proof Glass smile.gif

Posted

Nechapu jak se nekomu muze vyplatit delat repliky hodinek, ktery originalni stoji nekolik desitek USD.. Nevite nekdo co v tom je za strojek? biggrin.gif

Posted

a podivej se na ostatni, delaj docela verohodny bych rekl, fake hublot big bang za 1200 usd atd smile.gif

Bohužel musím konstatovat, že ty repliky vypadají dost kvalitně a je i velký výběr. Fortis, ale není chtěl jsem porovnat jak si vedou s originálem. Druhá věc je zda dostaneš po pobjednání to co je na fotkách smile.gif.

Posted

Třeba je to tak, že se v Japonsku se od 6 hodin od rána do 8 hodin do večera vyrábějí ORIGINÁL SEIKA, no a od těch 8 hodin od večer až do rána, se vyrábějí ty kusy ze zbytkové materiálů.... biggrin.gif My když jsme byli v Thajsku tak nám to přesně takhle vysvětlovali třeba s džínama...

Posted

jsou to šmejdi, toto je mě z duše odporné, celkem mě zajímá, jaká je cílová skupina těchto padělků, to si snad může koupit jenom křupan, který chce oslňovat neznalé okolí ...

Posted

no tak toto ma teda dostalo ze sa falsuju omegy rolexy ci brajtle to je mi jasne, ma to svoju cielovu skupinu a asi sa to vyrobcovi aj oplati ale kto si moze kupit toto? resp za kolko sa to predava a kde? ved na ebay sa da bezne seiko 5 kupit pod 40 dolarov a najvaciu galibu potom robi 20dolarova posta a pripadne nenasytni colnici za kolko sa musi predavat toto aby si to niekto kupil a hlavne koho by s tym pripadny "stastny" majitel chcel oslnit?

 

PS: tie diversky su od pohladu uplacane z blata ale tie 5tky by som mozno ani nerozoznal sad.gif

Posted

Tak jsem se tam taky mrknul pro srovnani na Railmastery, no musim rict ze dokud se clovek nepodiva zezadu, tak je to slusna prace za tech sto dolaru. Ale pri pohledu na strojek to fakt zveda kybl a pochybnosti jsou pryc, tohle by musel koupit jen opravdovy idiot.

  • 3 years later...
Posted

Dovolim si otevrit tohle stare vlakno protoze jsem nasel neco co me prekvapilo. RolexSeikoOmegalike hybrid. Nejsem si vedom , ze by seiko neco takoveho vyrabelo - pevne v to verim. Co si o tom myslite?

 

ZDROJ

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)

Dovolim si otevrit tohle stare vlakno protoze jsem nasel neco co me prekvapilo. RolexSeikoOmegalike hybrid. Nejsem si vedom , ze by seiko neco takoveho vyrabelo - pevne v to verim. Co si o tom myslite?

 

ZDROJ

 

 

skladačka - dial je skxOOO. tiež chýba označenie modelu v inzeráte. a u ciferníka je farba rovno priznaná.

daň za to že to robia tak že to navzajom pasuje cele generacie dozadu.. :)

 

 

 

 

THE DIAL

 

REFURBISHED DIAL

 

Edited by instant
Posted

skladačka - dial je skxOOO. tiež chýba označenie modelu v inzeráte. a u ciferníka je farba rovno priznaná.

daň za to že to robia tak že to navzajom pasuje cele generacie dozadu.. :)

 

 

Cifr je mi jasnej. Ale co Seamaster rucky a Explorer pouzdro......

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...