Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Dostal se ke mne tenhle krasavec, má něco kolem 50 let, je to jenom O/I zapnout nebo vypnout, trochu jsem to vyčistil bude to chtít vyměnit těsnění, elektriku jsem předělal na naši zastrcku a jede to, má s tím někdo osobní zkušenost?

6799455B-CFCA-478D-803A-7DE1DFA6FD24.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to La Pavoni, dobrej postřeh, zkoušel jsem proplach a když se moc vaří voda tak to lítá všude do stran, když to včas vypneš, tak to teče krásně, takže to bude o těch rukách, přesně jak říkáš. Akorát začínat s pákou na tomhle parostroji bude asi celkem dobrodružství. Ale proč ne, pořád jsem chtěl Rok espresso, tak si to vyžeru ještě víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První, co bych udělal, by bylo, že bych místo pojišťováku dal manometr, a nebo ho nech, a sežeň si origo maňas nad měrku. Aspoň budeš vědět, kolik to tlačí. Začínal bych s přípravou klidně ve spodní polovině "zeleného" pole. Zkus si to odměřit a pohledat.

To, že vše lítá kolem může být znakem netěsností. Jsi si jistý, že je vše ok? Promiň, že se tak blbě ptám, ale to víš ... raději 🙂

 

EDIT. Takhle:

 

manas.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše Ok nebude určitě, ten manometr bude super řešení, a pretesnim to určitě, když se to nahriva tak to tenounce piska jak myši hnízdo, ale strašně se mi líbí ten design a proces, tak si s tím chci pohrát, akorát ze na páku jsem analfabet ale baví mě to moc, díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na první dobrou, ať máš o čem přemýšlet 🙂

Nastavení rozsahu páky.

Páka je dole, čas pohybu nahoru.

Jak dlouhá pauza?

Preinfuze - hloubka stlačení páky a čas.

Návrat páky do horní úvratě. Čas. Pauza ano či ne?

Rychlost páky směrem dolů při vytlačování espressa.

Hele, je toho málo ... Co s tím?

Do hajzlu, nemá to backflush, jak z toho dostat tlak?

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ked uz som sa dnes po rokoch rozpisal...tak pre kazdeho, kto ma rad kavu, appka na najdenie dobrych hipster/specialty coffee kaviarni v Europe:

https://apps.apple.com/sk/app/european-coffee-trip/id1524488773

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.europeancoffeetrip.android

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejsem fanoušek toho správného espressa. Já osobně naopak nemůžu vystát klasickou Itálii, naopak Mazelab, co jsem u nich mel bylo dycky presny opak. Prakticky nikdy jsem u nich nemel hořké espresso, prekvapive ale vzdycky plne chuti a velmi silné, coz jsem zatim nikde jinde nenasel. Dokonce i moje princezna, ktera espresso vypit nezvladne a vsude jede flatwhite nebo filtr tak tady rikala, ze by si ho dala.

Ale je pravda, že to, cos vyfotil nevypadá vůbec dobře, na druhou stranu jsem tam nikdy nic takového nedostal, tohle vypadá, že už nějakou dobu někde stálo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2022 v 21:11, Bert napsal:

Dobrá hipster kavárna je oxymoron.

http://www.oxymoron-berlin.de/en/galery/

Ja si na tyhle nobl veci nepotrpim, to radsi preziju hipstery u vedlejsiho stolu, nesmej teda mluvit moc nahlas nebo reci ktere rozumim. Tady se mi celkem libilo, https://goo.gl/maps/SF13WcnZTVvamVrG9

Dokazal bys nalinkovat nekolik kavaren kde nepotkam, resp. nebude vetsinove zastoupeni klientely hipsteru? Rad bych nejakou navstivil, mimo Prahu pokud mozno, vezmu to vzdycky v ramci nejakeho vyletu. V navaznosti na vlakno humor by me take zajimalo jestli si nekde neobjevil nejakou nipsterskou kavarnu ( https://en.wikipedia.org/wiki/Nipster ). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluciii, musím se tu pochlubit s radostí, která jde do finále :))

Po roce a půl od objednání nám 25.7. Konečně z Californské továrny Loringu vypluje novy stroj :)) minuly týden jsme to byli okouknout v Miláně na WOC a je to nádhera :) současně i nova budova pražírny vypadá, ze se dodělá podle plánu, takže na podzim Vás kávomilce čekám :)))
Bude tam i plně vybavený showroom s LaMarzoccama, takže nějaký kávový školení co se tady onehdá domlouvalo můžeme udělat klidně u nás na Pražírně :))

Konec hlášení :)


ed354cc5406d18e0cf6ce860621b98b2.jpg
f97c8d955f59fb02a2c32df0a1bd57cd.jpg
69bdc61794b1d994c30d988da8864356.jpg
c1cd622e194ed1381c96516be2a981c3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Denjl napsal:

Kluciii, musím se tu pochlubit s radostí, která jde do finále :))

Po roce a půl od objednání nám 25.7. Konečně z Californské továrny Loringu vypluje novy stroj :)) minuly týden jsme to byli okouknout v Miláně na WOC a je to nádhera :) současně i nova budova pražírny vypadá, ze se dodělá podle plánu, takže na podzim Vás kávomilce čekám :)))
Bude tam i plně vybavený showroom s LaMarzoccama, takže nějaký kávový školení co se tady onehdá domlouvalo můžeme udělat klidně u nás na Pražírně :))

Konec hlášení :)


ed354cc5406d18e0cf6ce860621b98b2.jpg
f97c8d955f59fb02a2c32df0a1bd57cd.jpg
69bdc61794b1d994c30d988da8864356.jpg
c1cd622e194ed1381c96516be2a981c3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sice pořádně vůbec nevím na co se dívám, ale vypadá to zatraceně dobře. 👍🤣

Kafe si dělám jen celkem obyč, většinou v moka konvičce, ale co vyleze z tohohle "stroje času" bych klidně okusil. 🙂🤟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy otevirate a gps souradnice prosim.

Budova i novy stroj by měly byt tak nějak v průběhu srpna ready, takže plán je nějak v průběhu září a října…. Každopádně už stříháme metr, protože stávající prostory i stávající stroj už nestačí…

Pražírnu děláme v Hradčanech u Tišnova na ulici Čebínská 223 tak budu rad když se pak stavíte :))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...