Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Tuto kávu jsem zkoušel na keramické V60, aeropressu, ve vac. potu, na chemexu, ve woodnecku a ... chemex vyhrál na plné čáře ... hrubší mletí a teplota cca 190°F ... postup klasický .. 20g kávy, 330ml evianu (v elku za 20czk / 1,5l) ... s touhle kávou vynikne jemnost vody oproti zatrpklé brita konvici s filtrem.

 

Když už vyrábíš kávu za 60CZK per šálek (vystupuji z ceny 600CZK na 200g a 20g na šálek), poslední nad čím bys měl přemýšlet je moka konvička. :)

 

Díky za tipy. Jsem běžný uživatel, denně piju obyč. Lavazzu. Tuhle kávu jsem dostal a moka konvička mě napadla, protože jí mám doma, ostatní vybavení ne. Ještě bych mám k dispozici frechpress. Tam to taky nemá cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Díky za tipy. Jsem běžný uživatel, denně piju obyč. Lavazzu. Tuhle kávu jsem dostal a moka konvička mě napadla, protože jí mám doma, ostatní vybavení ne. Ještě bych mám k dispozici frechpress. Tam to taky nemá cenu?

 

French press jsem nezkoušel, mohl by dopadnout také dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Díky za tip, objednal jsem si to jejich předplatné.

Stojí to za to. Já měl asi 3 roky předplatné od doubleshotu a the barn mi přijde ještě o level výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nemá někdo zkušenosti s termohrnky KeepCup? Nedávno jsem na ně narazil a docela mě zaujali i designem, navíc dělají i malé velikosti a ne jen velikost ala kafe do kýblu ze Starbucks a já bych něco takového na cesty i užil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...